JIHLAVA - HAVL. BROD

8:2

Sedm gólů z deseti v úterý padlo v přesilovkách. Jihlava jich dokázala využít pět, další branku navíc přidala z trestného střílení.

Domácí rázně vykročili za vítězstvím už v úvodní třetině, kterou díky Bakusově útoku vyhráli 3:0. Havlíčkův Brod naopak na chvíli ožil až v závěrečné dvacetiminutovce. Závěr už ale opět patřil jihlavské Dukle.

Mužem večera byl Ladislav Rytnauer - o dva góly Dukly se postaral sám, na další čtyři přihrál.
Branky: 5. a 8. Rytnauer, 17. L. Krupka, 28. Ježek, 34. Bakus, 52. Nekvasil, 54. Hanzal, 60. M. Krupka z trestného střílení - 48. Pavlík, 50. Třetina.
Vyloučení: 9:11, navíc Říha 10 minut, Míka (oba Jihlava) do konce utkání.
Využití: 5:2. Třetiny: 3:0, 2:0, 3:2.
Jihlava: Zgraggen - Ščerban, Štrach, Kuchyňa, Balčík, Duben, Míka, Kanov, Klíma - L. Krupka, Bakus, Rytnauer - M. Krupka, Kubát, Slavík - Nekvasil, Hanzal, Říha - Suk, Ježek, Lojek.
Havlíčkův Brod: Suchan - Vyhlídal, Jelínek, Kadlec, Šulc, Borůvka, Pavlík - Ondráček, Kubeš, Holec - Třetina, Čermák, Varga - Endál, Dušátko, Jonáš - Sobotka, Florián, Chytráček.