Liga juniorů – skupina C

H. BROD – PROSTĚJOV

6:2

Bylo znát, že hrají celky z čela tabulky, oba soupeři byli precizní v defenzivě, a tak se v úvodní třetině zrodila jediná čistá gólovka, kterou však domácí hráči promarnili.

Na začátku prostřední části se povedl Rebelům husarský kousek. Nejdříve Muras při hře čtyři proti pěti a v zápětí dokonce při oslabení tři proti pěti Florián vyhnali gólmana hostí Švacha z klece.

Když o minutu později Lamberský přidal třetí gól, srazil Hanáky do kolen.

Hosté se již ze šoku nedostali, deset minut před koncem je parádním pátým gólem po sólu dorazil brodský útočník Hadrava a šestou branku zařídil Milfajt.

„Byla to zasloužená výhra po kvalitním výkonu, síla našeho týmu je ve vyrovnaném kolektivu,“ lebedil si lodivod havlíčkobrodských ligových juniorů Luboš Sláma.

Branky: Hadrava 2, Muras, Florán, Lamberský, Milfajt – Temis, Tesař. Třetiny: 0:0, 4:0, 2:2. Havlíčkův Brod: Opršal – Janata, Kadlec, Pfeifer, Mlejnek, Bělohlávek, Capouch, Mečiar – Vylíčil, Florián, Štros – Hadrava, Milfajt, Blažek – Muras, Škarýd, Jankovský – Langhans, Dolejš, Lamberský.

FRÝDEK - MÍSTEK – H. BROD

3:0

Brodští junioři nedokázali v nedělním zápase využít své šance ke skórování, proto odjeli z Frýdku-Místku bez bodového zisku, ale i nadále jim patří třetí příčka v tabulce skupiny C v juniorské první lize.

„Byli jsme lepším týmem, bohužel jsme nevstřelili gól. Soupeř vždy udeřil z nějakého brejku,“ krčil rameny šéf brodské střídačky.

Třetiny: 1:0, 1:0, 1:0. Havlíčkův Brod: Opršal – Kadlec, Pfeifer, Mlejnek, Bělohlávek, Capouch, Mečiar – Vylíčil, Florián, Štros – Hadrava, Milfajt, Blažek – Muras, Škarýd, Jankovský – Langhans, Dolejš, Lamberský.

----------------------------------------------

Liga dorostu – skupina C

2:5

Vedení Rebelů vyhlásilo jako cíl postup dorostenců do extraligy a to se zatím havlíčkobrodským mladíkům daří. Ve Frýdku–Místku vedli po dvou třetinách už 0:4, v závěrečné třetině sice polevili, ale domácím zvrat nedovolili.

Branky Havlíčkova Brodu: Kadlec 2, Milfait, Varga, Szilva. Třetiny: 0:3, 0:1, 2:1. Havlíčkův Brod: Zvolánek - Němec, Drahozal, Novotný, Musil, Šíma, Bancíř, Křehlík - Kadlec, Milfait, Kubát - Brabec, Ondráček, Varga - J. Doležal, Szilva, Havel - Novák , Zmek, O. Doležal.

H. BROD - ZNOJMO

7:3

I ve druhém zápasu většinu času diktovali tempo domácí, soupeři ze Znojma nedali šance a připsali si tak další ligové vítězství. Na kontě stále mají jen jedinou porážku a osm vítězství.

Branky Havlíčkova Brodu: Němec 2, Brabec 2, Ondráček 2, Kubát. Třetiny: 2:1, 3:1, 2:1. Havlíčkův Brod: Zvolánek - Němec, Drahozal, Novotný, Musil, Šíma, Bancíř, Křehlík - Kadlec, Milfait, Kubát – Brabec, Ondráček, Varga – Novák, Szilva, Havel – Zmek, O. Doležal, J. Doležal.

Výsledky ostatních mládežnických týmů

4. třídy: Kometa Úvoz – Havlíčkův Brod 2:5 (Branky Havlíčkova Brodu: Michálek 2, Bína, Klement, Semrád).

5. třídy: Kometa Úvoz – Havlíčkův Brod 5:7 (Voskovec 2, Kolouch, Jelínek, Dopita, Suchý, Abbrent).

6. třídy: Třebíč – Havlíčkův Brod 6:5 ( Beránek 3, Jojda, Semrád), Žďár n. S. – Havlíčkův Brod 0:5 (Polák 2, Žuček, Klofáč, Málek).

7. třídy: Třebíč – Havlíčkův Brod 2:4 (Varlamovič, Ludvík, Mašek 2), Žďár n. S. – Havlíčkův Brod 6:1 (Dvořák).

8. třídy: Havlíčkův Brod – Třebíč 2:1 (Kuchta 2), Havlíčkův Brod – Žďár n. S. 9:3 (Kuchta 3, Vrátný, Eis, Křesťan 2, Zelenka, Doležal).

9. třídy: Havlíčkův Brod – Třebíč 5:5 (Vitera 2, E. Novák, Kozlík, Ambrož), Havlíčkův Brod – Žďár n. S. 8:2 (E. Novák, Vitera 2, Kozlík).