Rebelové šokovali Chomutov, zápas otočili během tří minut

Chomutov/ Havlíčkův Brod - Havlíčkobrodští hokejisté jeli na led Chomutova s optimismem, ale plný bodový zisk od nich čekal jen málokdo. Nicméně po dramatickém závěru utkání Rebelové porazili druhé mužstvo skupiny Západ 3:2.

21.1.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

„Do Chomutova jsme jeli s čistou hlavou. Tady jsme mohli jen překvapit, a to se nám podařilo,“ pochvaluje si trenér Petr Novák.

Rebelové v první a druhé třetině důslednou obranou ustáli tlak Chomutovských a do třetí třetiny nastupovali za mírně nepříznivého stavu 2:1.

V ní přidali hosté na aktivitě a góly Borovanského a Třetiny v rozmezí tří minut otočili utkání a zvítězili.

„Dali jsme do toho všechno, ustáli jsme několik příležitostí a z minima vytěžili maximum. Celý tým makal, a já za to můžu klukům jen poděkovat,“ chválí své svěřence trenér. „Základem dnes byl vynikající výkon brankáře. Byl špičkový,“ vyzdvihuje Novák práci brankáře Nerudy.

CHOMUTOV - HAVL. BROD

2:3

Branky a nahrávky: 24. Domin (Charousek, Hašek), 38. Boušek (Šíp, Mikšovic) - 30. P. Jelínek (Kubeš), 52. Borovanský (Hodek, Kreuzer), 54. Třetina (Endál, Varga). Rozhodčí: Jebavý - Jelínek, Šmíd. Vyloučení: 6:9, navíc Holec (H. Brod) 10 min. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 1650. Střely na branku: 26:30. Třetiny: 0:0, 2:1, 0:2.
Chomutov: Podolka - Révay, Malinský, Bombic, Černý, Višňák, Chatrnúch, Pulbjak, Kolda - Jíra, Kostourek, Polodna - Boušek, Šíp, Mikšovic - Charousek, Domin, Hašek - Tauš, Stehlík, Zika.
Havlíčkův Brod: Neruda - Borůvka, Jebavý, Jelínek, Pavlík, Procházka, Krpálek, Šulc, Vyhlídal - Borovanský, Endál, Hodek - Holec, Jelínek, Kraučuk - Kreuzer, Kubeš, Ondráček - Stromko, Třetina, Varga.

21.1.2008 VSTUP DO DISKUSE

Bludiště ze slámy z autorské dílny sochaře a malíře Michala Olšiaka je nově postavené na Farských humnech ve Žďáře nad Sázavou.
23

Děti si ve žďárském parku hrají v balících slámy

Vražda mezi cizinci: Došlo k ní na ubytovně v Humpolci

Sáblíková bude pokračovat i po Pchjongčchangu

Žďár nad Sázavou – Odchod do sportovního důchodu? Ale kdeže. Láska ke sportu zvítězila. Martina Sáblíková přehodnotila své plány po olympijských hrách v Pchjongčchangu a hodlá se na dlouhém oválu se svými konkurentkami potkávat i nadále. Její fanoušci tak mohou mít radost.

O Krucemburskou kliku se bojovalo už popáté

Vysočina - V neděli se za přívětivého počasí v Krucemburku na dvou kurtech konal již 5. ročník parádního představení při turnaji čtyřher, který pro amatéry tradičně připravili Pavel a Míra Blažkovi s rodinami. Celkově panovala jako vždy uvolněná přátelská atmosféra, umocněna kvalitními výkony při zápasech a také operativním občerstvováním během náročných bojů.

Rožánek o sociálních sítích: Kdyby tam nebyl Ovčáček, svět by byl hezčí

Havlíčkův Brod - Třináctý ročník žurnalistické školy v Havlíčkově Brodě už potřetí navštívil Filip Rožánek, mediální analytik a šéfredaktor týdeníku Marketing & Media. Studenti letní školy s ním měli možnost diskutovat o počátcích sociálních sítí u nás v Česku a také o jejich vlivu na současné mezilidské vztahy.

Odložené tašce zloděj neodolal

Havlíčkův Brod – Návštěva jednoho z klubů v brodské Žižkově ulici se jednomu z hostů pěkně prodražila. V neděli mezi druhou a čtvrtou hodinou ráno tu přišel o tašku se všemi věcmi.