I. třída

SOKOL ROZSOCHATEC – TORPEDO PARDUBICE

2:8

Sokolové se v úvodu závěrečné třetiny pokusili o zvrat, otevřeli hru a inkasovali další příděl.

Branky: Černý 2 – Andrejs a Mužátko po 2, Paleček, Kmošek, Kalousek, Jiřík. Rozhodčí: Hájek – Teplý. Vyloučení: 4:7. Třetiny 0:1, 0:1, 2:6.

ŽELVY CHRUDIM – STARS HLINSKO

4:3

Dramatický zápas, ve kterém se přelévalo skóre z jedné strany na druhou, rozhodla Kačmarikova dělovka od modré čtyři vteřiny před koncem.

Branky: Tamchyna 2, Horák, Kačmarik – Veselý, Švec, Mach. Rozhodčí: Hájek – Zahálka. Vyloučení: 8:10. Třetiny 2:1, 0:1, 2:1.

DYNAMO ROSICE – SOKOL ČESKÁ BĚLÁ

2:15

Dynamo stačilo s favoritem držet krok jen v úvodní části, pak už měl hru ve své moci soupeř.

Branky: Hansl 2 – Tunheber 5, Košmíder 3, Petr a Bílek po 2, Novotný, Janáček, Vágner. Rozhodčí: Hrouzek – Říha. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. Třetiny 1:3, 0:6, 1:6.

VYSMÁTÉ ZMIJE PARDUBICE – HOLOMCI SLATIŇANY

2:3

V utkání nevalné úrovně získali Slatiňanští během chvíle dvoubrankový náskok a poté i bez Janovského a Součka výsledek ubránili.

Branky: Štěpán, M. Dubovči – Petřík 2, R. Malínský. Rozhodčí: Rulíček – R. Budínský. Třetiny 0:2, 1:0, 1:1.

KOSTELEC – Ž. HORY 6:5 (předehráno)

1. ČESKÁ BĚLÁ 14 11 3 1 118:44 25
2. Želvy Chrudim 15 12 0 3 114:56 24
3. Torpedo Pard. 15 8 3 4 92:61 19
4. Stars Hlinsko 15 7 3 5 64:64 17
5. ROZSOCHATEC 15 7 2 6 86:78 16
6. Vysmáté zmije 15 7 1 7 76:65 15
7. Holomci 15 6 3 6 65:64 15