Rebelové sahali na severu Čech po vítězství už v normální hrací době, díky dvěma přesilovkovým gólům z 31. minuty dlouho vedli 3:2, jenže domácí v polovině závěrečné třetiny vyrovnali. Rozhodnout tak musely až nájezdy, v nichž sehrál hlavní roli Kubešův blafák.

„Přijeli jsme si pro body – a že se nám podařilo získat dva, je pro nás velice dobré. Play off máme jisté a můžeme se na něj deset dní připravovat,“ konstatoval kouč Rebelů Petr Novák.

KADAŇ – HAVL. BROD

3:4 sn

Branky a nahrávky: 7. Freiberg (Derfler), 27. Mašek (Jan Bauer, Pospíšil), 51. Kajer (Fábry, Vaněček) – 11. Endál (P. Jelínek, Procházka), 31. Hodek (Procházka), 31. Endál (P. Jelínek, Třetina), rozhodující samostatný nájezd Kubeš. Rozhodčí: Würtherle, Bertlík, Vitík. Vyloučení 5:8. Využití 1:3. Diváci: 470. Třetiny 1:1, 1:2, 1:0 – 0:0. Kadaň: Hanuljak – Spitzer, Mašek, Hlubuček, Pospíšil, Chotaš, Vaněček – Všetečka, Kadlec, Fink – Jakub Bauer, Fábry, Stehlík, Kajer – Pražák, Derfler, Freiberg – Chyba, Kýhos, Jan Bauer. Havlíčkův Brod: Neruda – Jebavý, A. Jelínek, Kadlec, Pavlík, Procházka, Soldán, Šulc, Vyhlídal – Borovanský, Dušátko, Endál – Hodek, P. Jelínek, Kraučuk – Kubeš, Malát, Ondráček – Stromko, Třetina, Varga.