HLINSKO – SVĚTLÁ

2:5

Již ve 24. sekundě bombou od modré otevřel skóre obránce Kůrka, tlak hostů pokračoval a po první třetině vedli hosté už 0:3.

Hned v úvodu prostřední části Světlá zvýšila na rozdíl čtyř branek, domácí na chvíli zvedli hlavu, kdy v rozmezí jedné minuty při přesilovkách snížili na 2:4. Hosté však opět přidali a až do konce zápasu byli pány na ledě.

„Bylo to oboustranně slušné a pohodové utkání. Pro nás to byla již příprava pro boje v play off, domácí naopak čekají boje ve skupině o záchranu,“ připomněl světelský tiskový mluvčí Karel Heřmánek.

Branky Světlé nad Sázavou: P. Včela 2, Kůrka, Neuwirth, Špatenka. Rozhodčí: Šafr. Vyloučení: 3:5. Využití: 2:0. Třetiny: 0:3, 2:1, 0:1. Světlá nad Sázavou: Koubský - O. Včela, Kůrka, Heřmánek, Mečiar, Kubát, Beránek - P. Včela, Žák, Krajíček – Špatenka, Dolínský, Neuwirth - Fixa, Křišťan, Říha - Vomela.

Ostatní výsledky:
Žďár – Chotěboř 2:4 (předehráno)
Litomyšl – Choceň 1:9
Moravská Třebová – Chrudim B 5:1

V posledním kole přijedou na světelský stadion hokejisté z Litomyšle, kteří ještě bojují o účast ve finalové skupině, začátek je v 17 hodin. Chotěboř hostí doma rovněž v neděli od 17 hodin Hlinsko.

1. SVĚTLÁ 27 19 0 2 6 130:92 59
2. Žďár 27 15 2 2 8 158:112 51
3. Litomyšl 27 16 0 1 10 141:121 49
4. M. Třebová 27 13 3 3 8 121:102 48
5. Choceň 27 14 2 1 10 120:110 47
6. CHOTĚBOŘ 27 8 3 1 15 113:116 31
7. Hlinsko 27 4 5 2 16 96:156 24
8. Chrudim B 27 3 1 4 19 82:151 15