HAVL. BROD - HAVÍŘOV
5:2

Rebelové chtěli doma ukončit sérii a za vítězstvím vykročili už ve 3. minutě, kdy se trefil Čermák. V dalším průběhu utkání dominovaly obrany. V úvodu třetí třetiny domácí zvýšili na 3:0 a potom už vítězství a postup kontrolovali.

Branky a nahrávky: 3. Čermák (Hodek, Borovanský), 35. Endál (Varga), 43. Čermák (Vyhlídal, Třetina), 57. Ondráček (Kubeš), 60. Borovanský (P. Jelínek) - 50. Daneček (Seman), 57. Říčka (Klimeš). Rozhodčí: Kubeš - Podražil, Žídek. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. Diváci: 1900. Třetiny: 1:0, 1:0, 3:2. Konečný stav série: 3:1. Havlíčkův Brod: Suchan - Vyhlídal, Jebavý, Procházka, Šulc, Borůvka, Pavlík, Soldán - Hodek, Čermák, Borovanský - Kubeš, P. Jelínek, Ondráček - Endál, Malát, Varga - Třetina, Stromko, Němec. Havířov: Valent - Szákal, Novák, Kotel, Peštuka, Huhto, Lašek, Klimeš - Strapáč, Škoda, Zdráhal - Rozum, Plánovský, Sochorek - Seman, Daneček, Velecký - Sikora, Giesel, Maruna - Říčka.