Hadamczikovi svěřenci se do běloruského soupeře pustili s obrovským nadšením. Zatímco brankář Kopřiva se na začátku nudil, jeho protějšek Milčakov si musel připadat jako na střelnici. Odolávat dokázal jen do šesté minuty. Pak v rozmezí tří minut za svá záda pustil střely Krenželoka, Šindela a Straky.

Češi nevychladli ani v první přestávce a Milčakov se v 25. minutě po šestém gólu odporoučel na střídačku. Na druhé straně reprezentační novic Kopřiva inkasoval pouze dvakrát.

Ve třetí třetině tempo hry přece jen ochladlo. Definitivní podobu pak dal výsledku pardubický Tomáš Rolinek, nejproduktivnější hráč letošních reprezentačních statistik.

Česko – Bělorusko
7:2

Branky a nahrávky: 6. Krenželok (Jánský), 7. Šindel (Rachůnek, Kubiš), 9. Straka (Kutlák), 19. Cetkovský, 23. Kohn (Černošek), 25. Kubiš, 56. Rolinek – 19. Švedov (Kulakov, Děmagin), 38. Elisejenko (Kukuškin). Rozhodčí: Minář, Šindler – Kalivoda, Pouzar. Vyloučení: 8:9, navíc Zadělenov (Bělorusko) 10 minut. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 4853. Třetiny: 4:1, 2:1, 1:0. Česko: Kopřiva – Černošek, Kutlák, Hrabal, Čáslava, Benák, Mojžíš, Kundrátek – Rosa, Straka, Kohn – Netík, Koukal, Rolinek – Jánský, Cetkovský, Krenželok – Kubiš, Šindel, Rachůnek. Bělorusko: Milčakov (25. Maljutin) – Maslenikov, Kolosov, Baško, Švedov, Suško, Cvetkov, Šumskij, Černook – Děmagin, Kurilin, Andrušenko – Kulakov, Zadělenov, Antoněnko – Gorbokon, Kukuškin, Usenko – Elisejenko, Krutinov, Magdějev.