V předešlém utkání proti Chomutovu šel zápas znovu do prodloužení, v něm mladí Rebelové inkasovali v poslední minutě nastavení.

Extraliga dorostu

H. BROD – CHOMUTOV 2:3 p
Domácí nevstoupili do zápasu ideálně, v úvodu zářil brodský gólman Hamal, který vychytal tři gólovky hostů. V 6. minutě vstřelili mladí Rebelové trochu šťastnou branku a dostali se do vedení. Chomutov však ještě do přestávky vyrovnal z přečíslení.
Ve druhé třetině se hrál hokej plný osobních soubojů, který změnu stavu nepřinesl. Na další gól se čekalo až do třetího dějství, kdy se nejdříve po závaru Chomutov dostal do vedení, aby o dvě minuty domácí vyrovnali. Poté si vytvořili domácí dvě šance, ale z nich neudeřilo, a tak zápas došel do prodloužení. V nastaveném čase si domácí v přesilovce čtyři proti třem vytvořili tlak, ale nedokázali skórovat. Což pouhé dvě vteřiny před koncem nastavení potrestal chomutovský kapitán Škrdle.
Branky a nahrávky: 6. Havel (Honza), 48. Kubát (E. Novák) – 16. Tuček (Megela), 46. Bauer (Chytrý), 65. Škrdle (Klouček). Třetiny: 1:1, 0:0, 1:1 – 0:1. Havlíčkův Brod: Hamal – Richter, Bancíř, Tverďak, Pecen, Ambrož, Herna, Borek – Matis, Zdražil, Kubát – Szilva, Ondráček, M. Novák - E. Novák, Honza, Havel – Račanský, J. Doležal, O. Doležal – Vaněček.

H. BROD – LITVÍNOV 4:5 sn
Výborná hra Litvínova činila domácí obraně z počátku zápasu velké problémy, z čehož vyplynuly dva rychlé góly po dorážkách. Havlíčkův Brod dlouho nemohl najít recept na dobře bránící litvínovské hráče, kteří čekali na chyby domácích hokejistů.
Když byl po druhé třetině stav 1:4 pro Litvínov, zdálo se být již rozhodnuto. Ale domácí rozhodně nesložili zbraně a nadechli se k velkému náporu. Odměnou jim bylo vyrovnání v poslední minutě při power play.
V prodloužení se domácí dostali dvakrát do oslabení, ale výsledek obětavě hráči ubránili, a tak zápletka vyústila až v samostatné nájezdy. O vítězství Litvínova rozhodla až šestá série trestných střílení, za domácí neproměnil Ondráček, naopak litvínovský Švarc se nemýlil.
„Musím kluky pochválit, že nic nevzdali. Na jejich obrat jsem pyšný a musím před nimi smeknout, že to ani proti takovému týmu jako je Litvínov nezabalili. Dva body jsou určitě dobré, ale mohlo jich být možná malinko víc,“ zhodnotil víkendový dvojzápas se severočeskými celky trenér brodských dorostenců Richard Cachnín.
Branky a nahrávky: 33. Kubát (Zdražil), 42. Honza (Pecen), 46. E. Novák (Kubát), 60. Honza (Kubát) – 6. Řehulka (Mareš), 7. Steklý (Švarc), 33. Řehulka (Mareš), 37. Smolka (Steklý), rozhodující nájezd Švarc. Třetiny: 0:2, 1:2, 3:0 – 0:0. Havlíčkův Brod: Dolejš – Richter, Bancíř, Tverďak, Pecen, Ambrož, Herna, Borek – E. Novák, Zdražil, Kubát – Szilva, Ondráček, M. Novák – Havel, Honza, J. Doležal – Račanský, Vaněček, O. Doležal – Matis.

Liga juniorů

H. BROD – KOMETA ÚVOZ 5:2
Branky Havlíčkova Brodu: Blažek 3, J. Milfait, Capouch. Třetiny: 1:0, 1:2, 3:0. Havlíčkův Brod: Volf – Bělohlávek, Musil, Němec, Šplíchal, Capouch, Hájek – Zohorna, J. Milfait, Blažek – Vylíčil, M. Milfait, Hadrava – Varga, Venc, Škarýd – Lobo, Myslivec.

ŠTERNBERK – H. BROD 2:6
Branky Havlíčkova Brodu: M. Milfait 2, Blažek 2, Zohorna, Hadrava. Třetiny: 0:3, 1:1, 1:2. Havlíčkův Brod: Volf – Bělohlávek, Šíma, Němec, Šplíchal, Capouch, Hájek – Zohorna, J. Milfait, Blažek – Vylíčil, M. Milfait, Hadrava – Varga, Venc, Škarýd – Lobo, Myslivec.

Ostatní výsledky mládeže – 9. třídy: Havlíčkův Brod – Třebíč 4:4 (branky Havlíčkova Brodu: Burda, Zelenka, Vrátný, Eis). Jihlava - Havlíčkův Brod 4:3 (Doležal 2, Zelenka). 8. třídy: Havlíčkův Brod – Třebíč 4:4 (Beránek 2, Hlídek 2). Jihlava – Havlíčkův Brod 2:6 (Krajhanzl 2, Zohorna 2, Vala, Hlídek). 7. třídy: Třebíč – Havlíčkův Brod 5:6 (Krankus 3, Zohorna, Polák, Jojda). Havlíčkův Brod – Jihlava 1:3 (Semrád). 6. třídy: Třebíč – Havlíčkův Brod 1:6 (Suchý 2, Kraučuk 2, Hoskovec, Kolouch). Havlíčkův Brod – Jihlava 5:1 (Málek, Vala, Kraučuk, Jelínek, Klofáč).