HAVL. BROD – PORUBA 4:2
Už po 18 vteřinách otevřel skóre ostravský Hubáček. Domácí se poprvé prosadili až v 25. minutě, kdy skóroval Třetina. Pak Dušátko v přesilovce otočil skóre na 2:1. Další branky už se diváci ve druhé třetině nedočkali, přestože měl Svoboda možnost trestného střílení.
Na začátku třetí třetiny Poruba vyrovnala. Rebelové si další góly schovali až na samý závěr, když se v 57. minutě v rozmezí 30 vteřin prosadili Borovanský a Kraučuk.

Branky a nahrávky: 25. Třetina (Borovanský), 30. Dušátko (Holec), 57. Borovanský (Třetina), 57. Kraučuk (Svoboda, Holec) - 1. Hubáček, 45. Bartoš (Tesařík). Rozhodčí: Pešina - Rittich, Skopal. Vyloučení: 6:9, navíc Šulc (HB) 5 plus do konce utkání. Využití: 2:0. Diváci: 800. Třetiny: 0:1, 2:0, 2:1. Havlíčkův Brod: Neruda - Vyhlídal, Pavlík, Špelda, A. Jelínek, Šulc, Rusnák, Borůvka, Martinka - Borovanský, Třetina, Svoboda - Endál, Holec, Ondráček - Němec, Stromko, Varga - Kraučuk, Dušátko, Wurm. Poruba: Iláš - Ovšák, Vnenk, Holík, Vajda, Brincko, Tesařík, Suchý, Palík - Rozum, Hubáček, Kotásek - Urban, Holuša, Bartoš - Červenka, Zdeněk, Kolařík - Gelačák, Janečka, Rehuš.

CHRUDIM - JIHLAVA 6:2

Branky a nahrávky: 7. Kuncl (Král), 7. Stavenský (Suchý, Zohorna), 19. Bláha (Bělohlávek, Beránek), 28. Žák (Kolář), 35. Stavenský (Semorád), 54. Šeda (Vyskočil, Král) - 3. Bakus (Rytnauer, Staněk), 23. Hanzal (Štrach, Říha). Chrudim: Němec - Kuncl, Toužimský, Beránek, Vyskočil, Martinec, Zadina, Suchý, Valko, Daňo, Bělohlávek, Semorád, Žák, Král, Šafařík, Stavenský, Šeda Jan, Šeda Michal, Zohorna, Bláha, Kolář.
Jihlava: Řehoř - Kašpar, Duben, Štrach, Novák, Bílek, Malena, Ficenc, Staněk, Man, Bakus, Rytnauer, Říha, Suk, Hodek, Jonáš, Hanzal, Hrbatý, Krupka, Dolníček, Bezděk.

ÚSTÍ N. L. – TŘEBÍČ 3:2

Branky a nahrávky: 46. Tůma, 48. Čaloun (Špirko, Němeček), 60. Čaloun (Špirko) - 31. Vrba (Rákos), 47. Čech (Zahradník, Flamík). Ústí n. L: Fiala - Zeman, Macháček, Gýna, Tůma, Klobouček, Vágner, Němeček, Gýna, Novotný - Šagát, Mikulík, Sklenička - Janků, Novák V., Pazourek - Havlíček, Špirko, Heřman - Čaloun, Přeučil, Kloz. Třebíč: Kovář - Flamík, Sláma, Sedláček, Kaláb, Hrbáček, Havran, Koktan, Bulička - Čech, Zahradník, Obdržálek - Staněk, Nahodil, Sojčík - Vrba, Rákos, Otčenáš – Přibyl, Stejskal, V. Burian.

Ostatní výsledky 13. kola: Chomutov - Vrchlabí 4:2, Most - Benátky nad Jizerou 2:4, Kometa Group - Beroun 7:1, Olomouc - Kadaň 0:4, Hradec Králové - Havířov 6:4.