Rebelům stačila jen třetina

Havlíčkův Brod - Třetí vítězství v řadě si připsali prvoligoví hokejisté Havlíčkova Brodu. Zápas proti obranářům z Berouna vyhráli 4:1. Těžili zejména z parádní úvodní třetiny, ve které Medvědům nasypali všechny čtyři góly.

28.11.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

Rebelové měli nástup do zápasu jako z partesu. Na konci prvního dějství svítilo na ukazateli skóre 4:0. Jenže tenhle stav rozhodně nereflektoval dění na hřišti. „Rozhodla první třetina. Neříkám, že jsme byli o hodně lepší než Beroun, ale spadlo nám tam naprosto všechno, co jsme vystřelili na bránu,“ prohlásil po zápase trenér Havlíčkova Brodu Petr Novák.

Domácí získali pevnou půdu pod nohama ve 12. minutě, kdy zvyšovali po parádní akci na 3:0. „Tento stav se jen těžko otáčí, i když v hokeji je všechno možné,“ podotkl Novák, kterému přitakával i berounský kouč Otakar Vejvoda: „Začali jsme dobře, ale bohužel jsme inkasovali tři góly, a to se už špatně obrací.“

Od druhého dějství převzali taktovku Berounští Medvědi. Za Suchanova záda ale dokázali propasovat jen jedinou střelu. „Mám z toho zápasu takový rozpačitý pocit. První třetina byla super, naštěstí nám to tam napadalo. Ale druhou a třetí třetinu jsme nic neudělali, neplnili jsme si svoje úkoly. To by se nám příště mohlo vymstít,“ kroutil hlavou havlíčkobrodský útočník Vojtěch Němec, autor třetí branky.

„Potom jsme se snažili nefaulovat, abychom hosty nedostávali do hry. Neříkám, že jsme měli výsledek pod kontrolou, ale výsledek jsme udrželi,“ doplnil Novák.

Beroun se nemohl v zápase vůbec prosadit v koncovce. „Měli jsme přes třicet střel, z toho jich brankář pětadvacet dobře viděl, možná tam je chyba. Ale Suchan chytal výborně,“ krčil rameny kouč poražených.

Autor: Jan Hammer

28.11.2008 VSTUP DO DISKUSE

Křišťálová Lupa 2017

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Vysněné dětské postele

Soural: Nemá cenu dělat velké závěry, nyní je to o momentálním pocitu

Chotěboř – Tři zápasy, devět bodů a neobdržený gól. Lepší vstup do soutěže si fotbalisté Chotěboře v krajském přeboru nemohli přát. Vše odstartovala pětigólová nadílka rezervě Velkého Meziříčí na domácí půdě.

Hanáci vyhráli také odvetu v Jihlavě

Jihlava – Výsledek se opakoval. Hokejisté Jihlavy prohráli i na domácím ledě s Olomoucí 1:2. Stejné skóre se totiž v přípravě obou extraligových celků zrodilo i před třemi týdny na Hané. Dukla po bezbrankové první třetině vedla díky Zemanovi, ale o pět minut později srovnal Řípa a na začátku třetí periody udeřil Sundher.

Vražda mezi cizinci: Došlo k ní na ubytovně v Humpolci

Humpolec – První letošní vražda na Vysočině se stala na začátku týdne v Humpolci na Pelhřimovsku. V pondělí časně ráno bylo na ubytovně v Pražské ulici nalezeno tělo pětačtyřicetiletého cizince bez známek života. Muž ležel na chodbě ubytovny. Pomoci mu nedokázali ani lékaři rychlé záchranné služby.