Juniorům HC Rebel vyšla prostřední část

Havlíčkův Brod – Zatímco mají hokejoví starší a mladší dorostenci HC Rebel Havlíčkův Brod volno, junioři o víkendu sehráli zápasy ve Frýdku-Místku a doma s Přerovem.

17.2.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

Ze dvou zápasů vytěžili celkem tři body. Na severu Moravy dokázali vyhrát, na ledě domácí Kotliny však jen remizovali.

Po tříbodovém zisku patří juniorům Havlíčkova Brodu v první lize ve skupině o postup čtvrté místo jen s jednobodovou ztrátou na třetí Vsetín. Odstup na první dva celky už je znatelný, na druhý Šumperk ztrácí mladí Rebelové sedm bodů, na vedoucí Třebíč dokonce už devatenáct.

FR.-MÍSTEK – H. BROD 2:7
Domácí se sice dostali do vedení 1:0, ale poté převzali otěže zápasů mladíci HC Rebel. V 15. minutě nejdříve srovnal Ondráček.
Druhá třetina už byla zcela v režii hostů, v 37. minutě svítilo na ukazateli skóre stav 1:6. Frýdek-Místek sice dokázal v samotném závěru druhé dvacetiminutovky snížit na 2:6.
Rebelové své vítězství ale v poslední části pojistili ještě jednou brankou Jana Milfaita. Tím vystavili konečný účet zápasu na 2:7.
Branky a nahrávky: 9. Martinčík (Štochl), 40. Kimla (Ledvoň) – 15. Ondráček (Doležal), 23. Havel (J. Milfait, Novák), 24. Havel (J. Milfait, Musil), 29. Brabec (J. Milfait, Ambrož), 31. Blažek (Novotný), 37. Ondráček (Brabec, Doležal), 55. J. Milfait (Doležal). Rozhodčí: Šír – Koliba, Mrákava. Vyloučení: 1:1. Bez využití. Třetiny: 1:1, 1:5, 0:1. Havlíčkův Brod: Pešek (Zvolánek) - Musil, Hájek, Novotny, Šplíchal, Brabec - Blažek, J. Milfajt, Varga, M. Milfajt, Havel, Ondráček, Doležal, E. Novák, Richter, M. Novák, Szilva.

H. BROD – PŘEROV 1:1
Podrobnosti nezjištěny.

(spo)

17.2.2010 VSTUP DO DISKUSE

Vzala stopařku a přišla o pěněženku

Michaela Horáková začala budovat své sny, oprostila se od stereotypní společnosti a založila vlastní architektonické studio. K tomu přišla tento rok s vlastní módní značkou Mishe.
25

Tvrdohlavě kráčím proti proudu

Dobrohostov opět naservíroval porci dobré muziky

Dobrohostov - Magické prostředí letního parketu v Dobrohostově opět přivítalo festival Stock Dobrohostov. Největší přehlídka regionálních kapel z Vysočiny přinesla nadupaný program a dobrou atmosféru. Tahouny letošního ročníku byly kapely Krausberry, Morava nebo Šohajka.

OBRAZEM: Úroda na Sádku je nejlepší za pět let. Suchu navzdory

Vysočina /ROZHOVOR/ – V nejzápadnější a nejvýše položené viniční trati Znojemské podoblasti právě dozrávají hrozny. Pro vinaře Lubomíra Lampíře z Vinařství Sádek u Kojetic a jeho spolupracovníky tím začíná jedno z nejnáročnějších období. Hrozny ze Sádku i z ciziny se začnou měnit v burčák a následně i ve víno. Vedla k tomu náročná sezona, která nejspíš přinese výjimečnou úrodu.

OBRAZEM: Krucemburk láká na výstavu květin

Krucemburk - Po dvou letech opět rozkvetly reprezentační prostory Úřadu městyse Krucemburk. Spolek zahrádkářů zde po celý víkend 19. a 20. srpna pořádá tradiční výstavu květin. Výstava je milovníkům kvetoucí krásy zpřístupněna vždy v době od 9 do 17 hodin.