Extraliga juniorů
H. Brod – Sparta 2:1
v prodloužení

Pražané přijeli do Kotliny v roli jasného favorita, narazili však od začátku na tuhý odpor. Mladíci z Kotliny vyrazili na soupeře důrazem, hráli takticky, a to se vyplatilo. Sparta sice šla do vedení brankou Přibyla, domácí našli odpověď až v polovině zápasu z hole P. Blažka na 1:1. Trpělivost chlapců z Kotliny přinesla ovoce, čekali na svoji šanci a ta přišla až v samém závěru prodloužení. To Szilva poslal ideální kotouč najíždějícímu Ondráčkovi a ten již zařídil zisk bonusového bodu. „Bezchybnost gólmana Peška a poctivá dřina všech ostatních přinesly zasloužený úspěch“, pochválil kluky Milan Chalupa, asistent trenéra Václava Adama.
Branky: P. Blažek, Ondráček – Přibyl. Třetiny: 0:1, 1:0, 0:0-1:0.

H. Brod – Slavia 1:4
Na brodských chlapcích se přece jenom projevila únava z těžkého zápasu se Spartou, a tak za dvanáct minut prohrávali 0:2. Potom srovnali krok a chleba se lámal ještě za stavu 0:2, kdy Rebelové promarnili tři gólové příležitosti a šešívaní dali třetí gól. I v poslední zcela vyrovnané části měli více gólovek domácí, trefil se však až v poslední minutě Szilva.
„Nedařilo se nám zakončení, výhra Pražanů je však zasloužená,“sportovně přiznal asistent Milan Chalupa.
Branky: 60. Szilva – Müller 2, Poletín, Hertl. Třetiny: 0:2, 0:2, 1:0. Sestava Havlíčkova Brodu v obou zápasech: Pešek – Novotný, Ambrož, Šíma, Hájek, Němec, Musil, Šplíchal, Richter – Varga, J. Milfait, Szilva – Bancíř, Zdražil, Blažek – Havel, Ondráček, Novák – J. Doležal, O. Doležal.

Extraliga st. dorostu
H. Brod – Pardubice 3:2
Po nájezdech

Proti pardubickému Eatonu se brodským chlapcům daří a potvrdilo to i víkendové střetnutí. Perníkáři sice dvakrát vedli, Rebelové však vždy dokázali kontrovat. Nejdříve na 1:1 srovnal Kozlík a na 2:2 pět minut před koncem II. třetiny parádní akcí Račanský. „Chyběli nám tři zranění hráči a v závěru již trochu docházely síly, podržel nás gólman Fučík, v nájezdové loterii jsme byli šťastnější,“ liboval si kouč Tomáš Mariška.
Góly: Kozlík 2 (rozhodující nájezd), Račanský – Havel, Řezníček. Třetiny: 1:1, 1:1,0:0 – 0:0. Havlíčkův Brod: Fučík – Pecen Pavlas, Šulák, Kulhánek, Pavlíček, Novotný. Dudáček – Kozlík, Jelínek, Kuchta – Chlubna , Račanský, Křesťan – Žemlička, Hynek, Němec – Špringl.

Liberec-H. Brod 3:2

Starší dorostenci se zřejmě zhlédli v A týmu a již počtvrté udělali z utkání nervák, který rozhodly až samostatné nájezdy, v nichž byli Bílí tygři šťastnější.
„Vzhledem k oslabenému kádru bod beru, kluci si ho za nezměrné úsilí zasloužili,“ vyjádřil se trenér Tomáš Mariška.
Branky: Špakov, Mikyska, Rozhodující nájezd Psota – Račanský, Chlubna. Sestava stejná, chytal Dolejš. Třetiny: 1:0, 1:1,0:1 – 0:0.

Extraliga ml. dorostu
H. BROD – Kometa Brno 5:3

Mladší dorostenci HC Rebel dovršili v neděli úspěšné tažení mládežníků a na ledě Kotliny v oslabené sestavě jenom s patnácti chlapci získali skalp velkého rivala z Brna. Rozhodla prostřední třetina, kdy Brňané nevyužili dvojnásobnou početní převahu a naopak mladí Rebelové při přesilovce zvýšili na 4:2.
V poslední části to byla urputná bitva, Kometa dala kontaktní gól, ale při power-play Zohorna jí sebral veškeré naděje na úspěch.
„Smekám před obětavostí kluků i gólmanem Vaněčkem, který kryl na padesát střel,“ nešetřil chválou nad týmovým výkonem svých svěřenců trenér Richard Cachnín.
Branky domácích: Osmík, Vlček, Vala, Zohorna. Třetiny: 2:2, 2:0, 1:1. Havlíčkův Brod: Vaněček – Lobo, Zuček, Blaha, Bancíř, Krajciger – Hlídek, Ludvík, Krajhanzl – Zohorna, Vlček, Krajhanzl – Varlamovič, Osmík, Voplakal – Přibyl.