Extraliga juniorů

Plzeň – H. Brod 6:0
Mladí Rebelové neměli při zájezdu na západ Čech svůj den a hned v úvodním střetnutí chlapci z města piva soupeře z Vysočiny opili. Rozhodlo se již v úvodní třetině, kdy si Západočeši vybudovali tříbrankový náskok a utkání ze svých rukou nepustili a do konce zápasu náskok zdvojnábili. Hokejistům z Kotliny se tentokráte nedařilo střelecké zakončení, i když i oni měli na svých holích gólové příležitosti.
Branky: Petruška, Vizinger, Pačanda, Faschingbauer, Bernad, Hájek. Havlíčkův Brod: Krch (Zvolánek) – Bancíř, Ambrož, Hájek, Šíma. Němec, Šplíchal, Musil, Novotný – Hadrava, Varda, Blažek – Szilva, Ondráček, Zdražil – Havel, Milfajt. J. Doležal – O. Doležal, Honza, M. Novák. Třetiny: 3:0, 1:0, 2:0.

K. Vary – H. Brod 3:1
Ani v lázeňském městě brodští junioři neuspěli. Hodně je srazila skutečnost, že hned v úvodní minutě inkasovali, až v závěru třetiny se dostali do tlaku a Szilva srovnal na 1:1. Tím však vystříleli veškerý prach a do karlovarské branky se již gólově netrefili, zatím co domácí byli v každé třetině jednou úspěšní. Hra v poli byla vyrovnaná, Brodu znovu nevycházelo zakončení.
Branky: Vaněk, Schusser, Kertoš – Szilva. Sestava stejná jako v Plzni. Třetiny: 1:1, 1:0, 1:0.

Extraliga st. dorostu

H. Brod – Hradec 4:3
Domácí v oslabené sestavě jen se třemi pětkami, na výkonu se to však neprojevilo. Rebely uklidnila vedoucí branka a převzali iniciativu prakticky až do konce zápasu. Z pečlivé defenzivy přecházeli k rychlým kontrům a v polovině utkání se jim podařilo odskočit o dvě branky. „Po individuálních chybách jsme umožnili votrokům lacino srovnat, a to mrzí,“ zlobil se trenér Tomáš Mariška. V poslední části hry to byl oboustranně neúprosný boj, štěstí stálo tentokráte na straně Rebelů. „ Kozlík byl jednoznačně nejlepším hráčem střetnutí a v poslední minutě rozhodl o zisku důležitých tří bodů, podržel nás i gólman Fučík. Za bojovnost zaslouží pochvalu celý kolektiv,“ usmíval se již spokojený kouč brodské lavičky.
Branky: Jelínek, Meloun, Kulhánek, Kozlík – Gabriel, Frk, Ropický.

H. Brod – Písek 4:1
Rebelové dobře věděli o síle soupeře s nímž v úvodním kole u Otavy prohráli 1:5. Jihočeši šli také do vedení, když potrestali individuální chybu chlapců z Kotliny. Ti však od této chvíle byli již herně lepší a do konce třetiny srovnali na 1:1. I v prostřední části mladí Rebelové plnili bezchybně taktické úkoly, hráli zodpovědně a do poslední části si vybudovali dvoubrankový náskok, který v závěru zápasu ještě pojistili. „Jsem maximálně spokojen, kluci odvedli nejlepší výkon sezony a získali nesmírně důležitých šest bodů,“ radoval se kouč Tomáš Mariška.
Branky: Kozlík 2 Němec, Dundáček – Zeman. Havlíčkův Brod: Dolejš – Pecen, Meloun, Šulák, Pavlíček, Kulhánek, Novotný, Pavlas – Kozlík, Wasserbauer, Račanský – Špringl, Kuchta, Chlubna – Němec, Dundáček, Jelínek – Turek.Třetiny: 1:1, 2:0, 1:0.

Extraliga ml. dorostu
H. Brod – Pardubice 2:1

Mladší dorostenci se vezou na vítězné vlně a v neděli zaznamenali již páté vítězství, když proti favorizovaným perníkářům předvedli opět parádní výkon. Od začátku střenutí byli aktivnější a na začátku druhé třetiny již vedli o dvě branky. Oboustranně se však nadále tvrdě bojovalo a skóre se změnilo až v poslední minutě utkání, kdy hosté čtrnáct sekund před koncem při power-play snížili na konečných 2:1. „Nehrajeme kompletní, na marodce je stále několik chlapců, tuto skutečnost kompenzují kluci nezměrnou bojovností a chutí do hry.Byl to opět výborný výkon kolektivu, v němž se nad průměr dařilo Zohornovi s Vlčkem a podržel nás gólman Novák,“ usmíval se spokojený trenér Richard Cachnín
Branky: Zhorna, Ludvík–Svoboda. Havlíčkův Brod: Novák – Dvořák, Žuček, Blaha, Bancíř, Krajcigr – Hlídek, Ludvík, Vosyka – Zohorna, Vlček, Dundáček – Krajhanzl, Osmík, Voplakal – Varlamovič.