KRAJSKÁ HOKEJOVÁ LIGA
SVĚTLÁ N. S. – CHOCEŇ 6:7 v prodl.
Do Pěšinek si našlo cestu čtyři sta diváků a vidělo celkem třináct branek, bohužel, dva body si odváželi hosté. Světlá v zápase prohrávala 2:5 a 3:6, ale v závěrečné třetině zabojovala a v čase 59:20 vyrovnal Doležal na 6:6 a dokonce pět sekund před koncem mohl dokonat obrat Venc, ale jeho projektil byl hostujícími obránci sražen. Ve druhé minutě využila Choceň přesilovku při vyloučení Beránka a mohla se radovat ze dvou bodů.

„Hráče musím pochválit, že zápas nevzdali a vybojovali bod. Hosté nastoupili s hráči s extraligovými zkušenostmi a na ledě to bylo první dvě třetiny znát. Nám vyšla podle představ až poslední třetina. Škoda, že jsme do prodloužení šli oslabeni,“ litoval světelský kouč Jaroslav Benc.

Branky Světlé: Žák 2, Šudoma, P. Včela, Beránek, Doležal. Rozhodčí: Rulíček. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:1. Diváci: 400. Třetiny: 1:2, 2:3, 3:1 – 0:1. Světlá n. S.: Koubský (32. Holec) – Beránek, Svoboda, Venc, Vomela – P. Včela, Žák, Krajíček – Špatenka, Doležal, Kopecký – Ruml, Křišťan, Šudoma – Benda, Didiáš.