Světlá nad Sázavou – Hokejisté Světlé hostili v neděli v podvečer lídra krajské hokejové ligy Choceň, za kterou nastupují bývalí ligoví hokejisté, jako například Pilař, Beránek, Florian nebo Prachař.

14.2.2012

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

KRAJSKÁ HOKEJOVÁ LIGA
SVĚTLÁ N. S. – CHOCEŇ 6:7 v prodl.
Do Pěšinek si našlo cestu čtyři sta diváků a vidělo celkem třináct branek, bohužel, dva body si odváželi hosté. Světlá v zápase prohrávala 2:5 a 3:6, ale v závěrečné třetině zabojovala a v čase 59:20 vyrovnal Doležal na 6:6 a dokonce pět sekund před koncem mohl dokonat obrat Venc, ale jeho projektil byl hostujícími obránci sražen. Ve druhé minutě využila Choceň přesilovku při vyloučení Beránka a mohla se radovat ze dvou bodů.

„Hráče musím pochválit, že zápas nevzdali a vybojovali bod. Hosté nastoupili s hráči s extraligovými zkušenostmi a na ledě to bylo první dvě třetiny znát. Nám vyšla podle představ až poslední třetina. Škoda, že jsme do prodloužení šli oslabeni,“ litoval světelský kouč Jaroslav Benc.

Branky Světlé: Žák 2, Šudoma, P. Včela, Beránek, Doležal. Rozhodčí: Rulíček. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:1. Diváci: 400. Třetiny: 1:2, 2:3, 3:1 – 0:1. Světlá n. S.: Koubský (32. Holec) – Beránek, Svoboda, Venc, Vomela – P. Včela, Žák, Krajíček – Špatenka, Doležal, Kopecký – Ruml, Křišťan, Šudoma – Benda, Didiáš.

14.2.2012 VSTUP DO DISKUSE

Vzala stopařku a přišla o pěněženku

Michaela Horáková začala budovat své sny, oprostila se od stereotypní společnosti a založila vlastní architektonické studio. K tomu přišla tento rok s vlastní módní značkou Mishe.
25

Tvrdohlavě kráčím proti proudu

Dobrohostov opět naservíroval porci dobré muziky

Dobrohostov - Magické prostředí letního parketu v Dobrohostově opět přivítalo festival Stock Dobrohostov. Největší přehlídka regionálních kapel z Vysočiny přinesla nadupaný program a dobrou atmosféru. Tahouny letošního ročníku byly kapely Krausberry, Morava nebo Šohajka.

OBRAZEM: Úroda na Sádku je nejlepší za pět let. Suchu navzdory

Vysočina /ROZHOVOR/ – V nejzápadnější a nejvýše položené viniční trati Znojemské podoblasti právě dozrávají hrozny. Pro vinaře Lubomíra Lampíře z Vinařství Sádek u Kojetic a jeho spolupracovníky tím začíná jedno z nejnáročnějších období. Hrozny ze Sádku i z ciziny se začnou měnit v burčák a následně i ve víno. Vedla k tomu náročná sezona, která nejspíš přinese výjimečnou úrodu.

OBRAZEM: Krucemburk láká na výstavu květin

Krucemburk - Po dvou letech opět rozkvetly reprezentační prostory Úřadu městyse Krucemburk. Spolek zahrádkářů zde po celý víkend 19. a 20. srpna pořádá tradiční výstavu květin. Výstava je milovníkům kvetoucí krásy zpřístupněna vždy v době od 9 do 17 hodin.