Brod si v poslední minutě pojistil vítězství nad Chomutovem

Chomutov, Ústí nad Labem, Chrudim - První hokejová liga má za sebou osmadvacáté kolo, v němž dokázali havlíčkobrodští Rebelové překvapivě vyhrát na ledě favorita. Chomutov přehráli 3:2, když si vítěznou branku připsal v poslední minutě utkání Svoboda.

10.12.2009

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Josef Němec

Chomutov přehráli 3:2, když si vítěznou branku připsal v poslední minutě utkání Svoboda.

To jihlavská Dukla se o překvapení nepostarala. Z Ústí nad Labem, si odvezla prohru 5:2. Bodově na prázdno vyšla i Horácká Slavia Třebíč. Ta podlehla Chrudimi 4:3.

CHOMUTOV - HAVL. BROD 2:3

Havlíčkobrodským hokejistům vyšla perfektně první třetina, během které si dokázali vytvořit dvoubrankový náskok.

Ve druhém dějství se předvedl ve skvělém světle hostující brankář Dominik Furch, který několikrát Rebely podržel. I přesto domácí dokázali z přesilovky těsně před sirénou snížit na 1:2.

Závěrečná dvacetiminutovka byla ve znamení boje chomutovských útočníků s výborným Furchem, který byl zaslouženě vyhlášen nejlepším havlíčkobrodským hráčem zápasu. Dokázal ho překonat pouze chomutovský Mazanec.

Po několika neproměněných šancích Chomutova, udeřil Brod. Čtyřicet šest vteřin před koncem zápasu se po chybě domácí obrany prosadil Tomáš Svoboda. Jeho tým si tak odváží domů plný bodový zisk.

Branky a nahrávky: 39. Bombic (Duda, Jíra), 45. Mazanec (Mikšovic) - 10. Němec (Knotek), 20. Knotek (Němec, Svoboda), 60. Svoboda (Endál). Rozhodčí: Úlehla - Koskuba, Bertlík. Třetiny: 0:2, 1:0, 1:1. Chomutov: Hanuljak - Kubát, Bombic - Malinský, Grof - Révay, Mazanec - Posmyk, Všetečka - Procházka, Kraft, Hašek - Duda, Skořepa, Jíra - Fiala, Mikšovic, Jíra - Jeslínek, Domin, Míka. Havl.Brod: Furch - Vyhlídal, Šulc, Jebavý, Poletín, Jelínek, Soldán, Pavlík, Horváth - Holec, Němec, Ondráček, Smith, Kmotek, Endál, Stromko, Doležal, Svoboda, Česnek, Vrdlovec, Vylíčil.

ÚSTÍ - JIHLAVA 5:2

Branky a nahrávky: 16. Janků (Pazourek, Alinč), 26. Janků (Alinč, Pazourek), 43. Šaffer (Klobouček), 50. Pazourek (Alinč), 60. Sklenička (Vobořil, Šagát) - 56. Čachotský (Takáč), 58. Hodek (Hubáček, Čachotský). Rozhodčí: Smitka - Hejl, Žídek. Třetiny: 1:0, 1:0, 3:2. Ústí: Orct - Němeček, Pojkar, Klobouček, Zeman, Kříž, Vobořil, Gýna, Sklenička - Janků, Alinč, Pazourek - Hovorka, Hanzl, Dragoun - Šagát, Pajič, Heřman - Pšurný M., Kloz, Šaffer. Jihlava: Řehoř - Ficenc, Malena, Staněk, Dobrovolný, Chvátal, Takáč, Kašpar - Hodek, Hubáček, Čachotský - Rytnauer, Dušátko, Bezděk - Haluza, Mareš, Pitule - Hrbatý, Zeman, Polcar.

CHRUDIM - TŘEBÍČ 4:3

Branky a nahrávky: 7. Blažek (Procházka), 14. Kaut (Suchý, Bláha), 32. Šeda (Drtina , Evan), 35. Blažek (Radil) - 13. Káňa (Nahodil, Ostrčil), 24. Nahodil (Káňa, Krätzer), 59. Krätzer (Nahodil, Burian). Rozhodčí: Petružálek - Čížek, Padevět. Třetiny: 2:1, 2:1, 0:1. Chrudim: Landsman - Mocek P., Toužimský, Evan, Suchý, Malinský, Drtina, Poskočil, Charousek - Radil, Martinec, Blažek, Zadina, Procházka, Semorád, Žák, Kaut, Rákos, Šeda, Bláha, Klejna. Třebíč: Lev - Hrbáček, Gula, Sláma, Ostrčil, Bulička, Koktan, Kadela, Laš, Dolníček, Burian V., Káňa, Nahodil, Krätzer, Přibyl, Zahradník, Čech, Kundela, Ostřížek, Fila.

Ostatní výsledky 28. kola: Znojmo - Kadaň 3:4, Tábor - Hradec Králové 2:3 p, Olomouc - Šumperk 0:2, Vrchlabí - Havířov 6:1, Beroun – Benátky 3:2sn.

Vzala stopařku a přišla o pěněženku

Havlíčkův Brod - Brodští policisté vyšetřují případ krádeže, kterou má zřejmě na svědomí dosud neznámá stopařka. K incidentu mělo dojít ve čtvrtek 17. srpna.

Tvrdohlavě kráčím proti proudu

Žďár nad Sázavou /ROZHOVOR/ – Ještě během vysoké školy začala rodačka ze Žďáru nad Sázavou Michaela Horáková (25) budovat své sny, oprostila se od stereotypní společnosti a založila vlastní architektonické studio. K tomu přišla tento rok s vlastní módní značkou Mishe.