Havlíčkův Brod znovu vyhořel střelecky a prohrál s Litoměřicemi 0:4, Ústí nad Labem přehrálo Třebíč 4:2 a Dukla odjela s prázdnou z Hané, kde podlehla Olomouci 1:4.

H. BROD – LITOMĚŘICE 0:4
Havlíčkobrodští hokejisté znovu prohráli a tentokrát nevstřelili ani branku. Proti Litoměřicím přitom nerozehráli zápas vůbec špatně. Měli dostatek příležitostí a v první dvacetiminutovce dokonce hráli čtyři přesilové hry. Ani jednu však nevyužili a pozásluze za to pykali, když se těsně před koncem trefil Novák.
Stadion dostal hned v úvodu druhé části možnost přesilové hry pět na tři, kterou využil – 2:0. Domácí se sice ještě snažili s výsledkem něco udělat, jejich střelecká nepohoda se však projevila v plné nahotě. A když na 3:0 zvýšil hostující Lapšanský, nebylo pochyb o tom, kdo získá tři body.

Litoměřice v závěrečném dějství přidali ještě jednu branku a zkušeně dokráčely k vítězství
Branky a nahrávky: 20. Novák (Kříž), 23. Husák (Kříž), 38. Lapšanský (Simon), 49. Žalčík (Simon, Lapšanský). Rozhodčí: Doležal, Pešina – Lučan, Svoboda. Vyloučení: 8:8. Využití: 0:2. Třetiny: 0:1, 0:2, 0:1. Havlíčkův Brod: Dolejš – Morava, Blažek, Protivný, Jelínek, Soldán, Pavlík, Ostrčil, Novotný – Polodna, Endál, Vondráček, Semorád, Knotek, Fiedler, Ondráček, Meidl, Rytnauer, Štěpánek, Stehlík, Musil.

OLOMOUC – JIHLAVA 4:1
Dukla v Olomouci prohrávala od 13. minuty, kdy se trefil Hampl. Pekr zvýšil na začátku prostřední části na 2:0, Jihlava ale dokázala vzápětí dopovědět zásluhou Hubáčkovy trefy.
Na dostřel se hosté drželi až do 47. minuty. V té ale Řípa využil přesilovou hru Kohoutů a když se po chvíli trefil i Kucsera, bylo rozhodnuto.
Branky a nahrávky: 13. Hampl (Kucharczyk, Kucsera), 22. Pekr (Řípa, Herman), 47. Řípa (Bartoň, Herman), 48. Kucsera (Kucharczyk, Houdek) – 23. Hubáček (Zeman, Polcar). Rozhodčí: Minář, Přikryl – Wesley, Kašík. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:0. Diváci: 1 202. Třetiny: 1:0, 1:1, 2:0. Jihlava: Novotný – Zadražil, Jícha, Jaroš, Drtina, Ficenc, Kolafa, Podlipnik – Hubáček, Zeman, Polcar, Filip, Maliník, Krupka, Pometlo, Kadlec, Pekárek, Čachotský, Malec, Jeslínek, Hodek.

ÚSTÍ N. L. – TŘEBÍČ 4:2
Třebíč neodehrála v Děčíně, kam si ji pozvalo Ústí  nad Labem, špatný zápas. Dlouho sice tahala za kratší provaz a když ve 41. minutě zvýšil Brož na 3:0 pro Slovan, vypadalo to na celkem jasnou záležitost.
Hokejisté Horácké Slavie se však nevzdali a za čtyři minuty dokázali zásluhou Vondráčka snížit. V 55. minutě ho napodobil i Dolníček a Třebíč byla rázem v zápase. Překvapení se však nekonalo, protože v power play potvrdil favoritovo vítězství Pšurný.
Branky a nahrávky: 17. Kovář (Rod, Pšurný), 36. Tůma (Handlovský), 41. Brož (Přeučil, Sklenička), 60. Pšurný – 45. Vondráček (Fořt, Sláma), 55. Dolníček (Burian). Rozhodčí: Fraňo, Zubzanda – Šperl, Jílek. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 1 651. Třetiny: 1:0, 1:0, 2:2. Třebíč: Čiliak – Malena, Rangl, Dlapa, Zdráhal, Sláma, Sobotka, Peroutka – Nahodil, Dolníček, Burian – Vondráček, Čuřík, Čech – Káňa, Šlahař, Fořt – Kadela, Kaut, Křivohlávek – Moučka.