Dukla přerušila sérii Motoru, Rebel opět prohrál

Jihlava, Havlíčkův Brod – Ve 3. kole Regionálního poháru se jihlavské Dukle podařilo zastavit rozjetý českobudějovický Motor.

27.8.2014

Ilustrační fotoFoto: Jan Škrle

Třebíčští hokejisté navázali na výkon proti Jihlavě a porazili Havlíčkův Brod, který tak stále čeká na vítězství.

JIHLAVA – Č. BUDĚJOVICE 5:3
Do jihlavské branky se poprvé postavil Ondřej Kacetl, který hned z první příležitosti Jihočechů v utkání inkasoval. Dukla však díky skvělé pětiminutovce v úvodu druhé třetiny vývoj utkání otočila.

Ve zbývající části utkání se snažili jihlavští hokejisté hrát především ze zabezpečené defenzivy a udržet dvoubrankový náskok. Budějovice však v závěru dokázaly zásluhou Boháče snížit. Dukla si však již vítězství vzít nenechala, a do tabulky Regionálního poháru si tak připsala druhou výhru.
Branky a nahrávky: 17. Melenovský, 22. Seman (Zadražil), 24. Kaláb (Čachotský, Zeman), 27. Šidlík (Důras, Schejbal), 58. Seman (Melenovský, Důras) – 1. Heřman (Kuchejda, Boháč), 19. Nouza (Švihálek, Vráblík), 55. Boháč (Heřman). Diváci: 693. Třetiny: 1:2, 3:0, 1:1. Jihlava: Kacetl – Zadražil, Kaláb, Šidlík, Dobrovolný, Schejbal, Podlipnik, Čáp, Štebih – Mikeš, Zeman, Čachotský – Melenovský, Seman, Důras – Prokš, Štěpánek, Březina – Anděl, Jícha, Kuřítko.

HAVL. BROD – TŘEBÍČ 0:1
Rebelové drželi s Horáckou Slavií dlouho vyrovnaný krok především díky skvěle chytajícímu Dlouhému, jenž v utkání zlikvidoval několik vyložených šancí hostí. Krátký byl pouze na dorážku Králíka z 23. minuty.

Jelikož se havlíčkobrodským hokejistům nepodařilo v zápase vstřelit branku, připsali si tak další porážku a zůstávají na dně tabulky.
Branky a nahrávky: 23. Králík (Čech, Škvor). Třetiny: 0:0, 0:1, 0:0. Havl. Brod: J. Dlouhý – Pavlíček, Prokop, D. Kolář, T. Semrád, Zítka, Jeník, Sedlák, A. Růžička – Rousek, Maliník, P. Sedláček – Milfait, Endál, Váchal – Pejchar, Jankovič, Kuchta – Minárik, J. Kadlec, Chlubna. Třebíč: Dusík – Malena, Bilčík, Jaroš, Přibyl, Škvor, Šidák – Erat, Dolníček, L. Havel – Wasserbauer, Křivohlávek, Čuřík – M. Čech, Juráň, Králík – Vlašín, F. Beneš, Paták.

(zed)

27.8.2014 VSTUP DO DISKUSE

Vzala stopařku a přišla o pěněženku

Michaela Horáková začala budovat své sny, oprostila se od stereotypní společnosti a založila vlastní architektonické studio. K tomu přišla tento rok s vlastní módní značkou Mishe.
25

Tvrdohlavě kráčím proti proudu

Dobrohostov opět naservíroval porci dobré muziky

Dobrohostov - Magické prostředí letního parketu v Dobrohostově opět přivítalo festival Stock Dobrohostov. Největší přehlídka regionálních kapel z Vysočiny přinesla nadupaný program a dobrou atmosféru. Tahouny letošního ročníku byly kapely Krausberry, Morava nebo Šohajka.

OBRAZEM: Úroda na Sádku je nejlepší za pět let. Suchu navzdory

Vysočina /ROZHOVOR/ – V nejzápadnější a nejvýše položené viniční trati Znojemské podoblasti právě dozrávají hrozny. Pro vinaře Lubomíra Lampíře z Vinařství Sádek u Kojetic a jeho spolupracovníky tím začíná jedno z nejnáročnějších období. Hrozny ze Sádku i z ciziny se začnou měnit v burčák a následně i ve víno. Vedla k tomu náročná sezona, která nejspíš přinese výjimečnou úrodu.

OBRAZEM: Krucemburk láká na výstavu květin

Krucemburk - Po dvou letech opět rozkvetly reprezentační prostory Úřadu městyse Krucemburk. Spolek zahrádkářů zde po celý víkend 19. a 20. srpna pořádá tradiční výstavu květin. Výstava je milovníkům kvetoucí krásy zpřístupněna vždy v době od 9 do 17 hodin.