EXTRALIGA ST. DOROSTU

H. BROD – Č. BUDĚJOVICE 0:1
Mladí Bruslaři přivítali v domácím prostřední rozjeté České Budějovice, s nimiž sehráli velmi napínavou a vyrovnanou partii. Jihočeši rozhodli o svém vítězství v poslední minutě první třetiny, když při přesilovce tečoval kotouč mimo dosah gólmana Folvarského Vojtěch Krcho.
Havlíčkův Brod se potom hnal za vyrovnáním a vytvořil si celou řadu slibných šancí, ale pálil jen do tyček nebo ho vychytal gólman Ovsjannikov. Na brodské straně předvedl parádní výkon brankář Miroslav Folvarský, jenž si připsal 43 úspěšných zákroků a jen jednou kapituloval.
Branky a nahrávky: 20. Krcho (Matys, Toman). Rozhodčí: Jiří Ondráček – Tomáš Krejčí, Tomáš Kučera. Vyloučení: 7:7. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Třetiny: 0:1, 0:0, 0:0. Havlíčkův Brod: Folvarský (Blažek) – Pejchal, Krejčí, Polák, Rubner, Horák, Lachman, Adam – Teplý, Cachnín, Veverka – Přibyl, Donda, Tecl – Kohout, Křehlík, Zvěřina – Pokorný.

KOLÍN – H. BROD 2:4
Starší dorostenci se po smolné páteční porážce od Českých Budějovic, jimž v Kotlině podlehli fotbalovým výsledkem 0:1, vydali na led Kolína. Mladí Bruslaři měli Kozlům co oplácet, protože na jejich ledě sice vyhráli v předešlém vzájemném střetnutí 5:2, ale doma museli skousnout nepříjemnou porážku 3:6.

Soubor z Kotliny se ujal v úvodní dvacetiminutovce dvoubrankového vedení, které ve druhé třetině ještě navýšil, ale bojovní Středočeši hned dvakrát snížili na dvoubrankový rozdíl. Hosté už si však výhru 4:2 a cenné tři body utéct nenechali. Dvakrát se trefil navrátilec Vojtěch Veverka, po jednom přesném zásahu si připsali Daniel Polák a David Donda. Bruslaře podržel opět skvěle chytající brankář Folvarský, jenž si připsal 38 úspěšných zákroků.
Branky a nahrávky: 33. Zdeněk (Kronus, Grauer), 37. Poul (Plíhal) – 4. Polák (Teplý), 18. Veverka (Teplý), 28. Donda (Křehlík, Přibyl), 35. Veverka (Cachnín). Rozhodčí: Vojtěch Fiala – Ladislav Lučan, Michal Tasch. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Třetiny: 0:2, 2:2, 0:0. Havlíčkův Brod: Folvarský (Blažek) – Rubner, Polák, Krejčí, Pejchal, Horák, Lachman, Adam – Přibyl, Donda, Tecl – Teplý, Cachnín, Veverka – Zvěřina, Kohout, Křehlík – Pokorný.

LIGA ML. DOROSTU

TÁBOR B – H. BROD 3:12
Mladí Bruslaři se vydali na led Tábora jako jednoznačný papírový favorit a zrádné papírové předpoklady se jim podařilo do puntíku naplnit. Soubor z Kotliny sice ztratil v první dvacetiminutovce dvoubrankový náskok, ale nakonec béčko Kohoutů rozstřílel naprosto jednoznačně 12:3. Dvakrát se trefili Michal Kerber, Dan Fiala a Pavel Dudek, po jedné brance vstřelili Patrik Vacík, Dominik Vacík, Jakub Košťál, Marek Kopic, Filip Pártl a Adam Rybáček.
Branky a nahrávky: 6. Máša (Pauš, Slabý), 8. Matoušek, 42. Matoušek – 5. Dudek (D. Vacík, Klofáč), 6. P. Vacík (Kerber), 20. D. Vacík (Dudek), 20. Fiala (Kopic, P. Vacík), 29. Kerber, 30. Košťál (Kulhánek, Rybáček), 41. Dudek (Horáček), 42. Kopic (P. Vacík), 48. Kerber (Fiala), 52. Fiala (P. Vacík, Kopic), 55. Pártl (Klofáč, Rybáček), 58. Rybáček (Fiala). Rozhodčí: Jan Pexa – Jiří Smrž, Jan Kubeš. Vyloučení: 3:6, navíc Bouška (TBB) 5 + OK [VRAZ]. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 30. Třetiny: 2:4, 0:2, 1:6. Havlíčkův Brod: Vít (33. Juřicová) – D. Vacík, Kerber, Matula, Trupl, Horáček – Kulhánek, Dudek, Rybáček, Kopic, Fiala, P. Vacík, Klofáč, Pártl, Košťál, Brdičko.

H. BROD – J. HRADEC 6:1
Mladší dorostenci nabuzení vysokým vítězstvím z Tábora si i na domácím ledě poradili s Jindřichovým Hradcem.
O svém vítězství rozhodli už v první třetině, ve které si vytvořili tříbrankový náskok. Ten ve zbytku zápasu ještě navýšili a nakonec vyhráli 6:1.
Branky a nahrávky: 13. Brdičko (Rybáček), 14. Kulhánek (Košťál, Dudek), 15. Rybáček (Brdičko), 17. Kerber (Kopic), 35. Košťál (Dvořák, Kulhánek), 49. Kulhánek (Košťál, Dudek) – 16. Michal (Novák). Rozhodčí: Jan Kubát – Jan Blaha, Vít Stehlík. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 86. Třetiny: 4:1, 1:0, 1:0. H. Brod: Havlíčkův Brod: Král (30. Juřicová) – Dvořák, Horáček, D. Vacík, Matula, Trupl, Kerber – P. Vacík, Kopic, Klofáč, Dudek, Rybáček, Fiala, Košťál, Brdičko, Pártl, Kulhánek.