Všechny bodovaly, z plného zisku se však radovala jen Třebíč v Mostě. Rebelové uspěli v Kadani na nájezdy, Dukla v Benátkách nikoli.

BENÁTKY N. J. – JIHLAVA 2:1 sn
Dukla se od prvního hvizdu rozhodčího tlačila před branku soupeře, dostávala se do šancí. Už ve 2. minutě přestřelil z dobré pozice Schejbal, o pět minut později Vaněček s námahou zpacifikoval šanci Důrase. Do vedení se dostali hosté v polovině třetiny a, svět div se, bylo to v oslabení. Po brejku a přesné přihrávce Vysloužila se prosadil Malec. Následně Vaněček vychytal Čachotského a dvakrát se neprosadil smolař Jícha.

Druhá třetina z pohledu vývoje zápasu důležitá nebyla. Dukla sice měla dvě přesilovky, ale dobře s nimi rozhodně nenaložila. V závěrečné části hosté litovali promarněných šancí z úvodu. Ve 45. minutě totiž vyrovnal výstavní trefou v přesilovce Vlach. V závěrečné desetiminutovce zase Jihlavští zvýšili obrátky, Čachotský minul odkrytou branku, mimo střílel v dobré pozici i Anděl. Hrdinou zápasu se mohl stát mladíček Diviš po excelentní přihrávce Čachotského, jenže tři sekundy před třetí sirénou ho vychytal zákrokem večera Vaněček.
Prodloužení nerozhodlo, samostatné nájezdy se pak staly soubojem Pabišky s Čachotským. Domácí forvard oba své pokusy proměnil, jihlavský kapitán byl úspěšný jen v první sérii.
Branky a nahrávky: 45. Vlach (Mikyska, Skořepa), rozhodující nájezd Pabiška – 10. Malec (Vysloužil). Rozhodčí: Bejček – Svoboda, Šmika. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 249. Třetiny: 0:1, 0:0, 1:0 – 0:0. Jihlava: Sáblík – Štebih, Kaláb, Čáp, Mocek, Schejbal, Dobrovolný, Šidlík, Dundáček – Diviš, Čachotský, Důras – Vysloužil, Mikeš, Matai – Jícha, Malec, Anděl – Kuřítko.

MOST – TŘEBÍČ 0:1
Hosté se ujali vedení záhy. Už v úvodní minutě si vynutili faul, přesilovku sice nevyužili, ale zúročili tlak v ní a čtyři sekundy po jejím skončení otevřel skóre Pekr. Potom se dvakrát připomněli Severočeši, ale větší šanci skórovat měla opět Třebíč. Z kraje 18. minuty rozezvučel Erat tyč.

Štěstí měl i Faltr, branková konstrukce za něj chytala ve 22. minutě po střele Slavíčka. Mostecké hokejisty to nabudilo, byli blízko vyrovnání. Jenže Divíšek nedokázal z brankoviště přehodit Faltra. K diskutabilní situaci došlo ve 39. minutě. Po přihrávce Havla už zvedal ruce nad hlavu Dolníček, ale trefil nejspíš břevno.

V závěrečné třetině se do první velké šance dostali domácí. Ve 45. minutě Petruška oklamal dva obránce, ale akci nezakončil, protože puk mu sjel z hokejky. V polovině třetího dějství pak dokonal svůj střelecký zmar Slavíček, který znovu trefil tyčku (tentokrát hodně odkryté) Falterovy svatyně. Most se pak uchýlil k velmi dlouhé power-play, ale Horácká Slavia s velkou námahou znovu ubránila hubené těsné vítězství.
Branky a nahrávky: 3. Pekr (Řípa, Holec). Rozhodčí: Petružálek – Rozlílek, Kokrment. Vyloučení: 3:6. Bez využití. Diváci: 155. Třetiny: 0:1, 0:0, 0:0. Třebíč: Falter – Zdráhal, Bartoň, Šaur, Bilčík, Jaroš, Přibyl – Erat, Dolníček, Havel – Řípa, Holec, Pekr – Wasserbauer, Čuřík, Králík – Čech, Raška, Paták.

KADAŇ – HAVL. BROD 3:4 sn
Rebelové měli opět žalostný vstup do zápasu, v čase 3:20 svítil na ukazateli skóre stav 2:0. Už po 105 sekundách se trefil Száthmary po hrubé chybě v rozehrávce, na 2:0 pak zvyšoval Hejcman po přihrávce na modrou čáru od Kadlece. Hosté přibrzdili kadaňský nápor ve 13. minutě, když Babka využil přesilovku.

Druhou dvacetiminutovku odehráli Rebelové takřka skvěle. Ve 27. minutě nejdříve trefil Kuchler tyč, ale vzápětí využil druhou přesilovku Maliník. Vývoj zápasu pak otočil Tomek, jenž tečoval před Hanuljakem Janáčkovu střelu. Obrovskou smůlu však měli hosté ve 40. minutě, když inkasovali dvě desetiny před koncem třetiny. Třetí třetina se proměnila v boj o střední pásmo, opatrná hra z obou stran žádnou gólovou šanci nepřinesla.

Rozhodnout musely až nájezdy, do kterých nastoupil za Rebely do branky ve druhé sérii gólman Dlouhý. Kouzlo zafungovalo, zůstal nepřekonán, vítězný gól vstřelil Heřman.
Branky a nahrávky: 2. Szathmáry, 4. Hejcman (Kadlec, Mazanec), 40. Hlava (Berlev) – 13. Babka (Tomek, Heřman), 27. Maliník (Jaroměřský, Kuchler), 31. Tomek (Janáček, Sklenička). Rozhodčí: Pražák – Štětina, Samuel. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:3.
Havlíčkův Brod: Svoboda – Pavlíček, Jaroměřský, Janáček, Sklenička, Kolář, Kurka, Zítka, Jeník – Sedláček, Kuchler, Maliník – Půlpán, Heřman, Tomek – Milfait, Babka, Chlubna – Boček, Minárik.