Jardo, zápas nedopadl podle vašich představ…
Prohra 4:1 určitě není podle představ.

Kde se podle vás ten zápas rozhodoval?
Jihlava měla v první třetině čtyři nebo pět přesilovek, dvě z toho využila a dostala se do laufu. Ve druhé třetině kluci suprově Jihlavu zatlačili, mohli jsme vyrovnat. Potom mi prošla střela mezi betony na 3:0. Na začátku třetí třetiny se nám podařilo snížit, což bylo povzbuzující, ale za tři minuty mě prostřelili a už si to Dukla pohlídala.

Ten první gól byl zvláštní, spadl vám tam takový padáček. Jak jste tu branku viděl?
Tam to bek střílel golfem, trefil našeho hráče do hokejky a pak jsme puk viděli, až když byl na naší úrovni a šťastně zaplul do branky.

Vy jste teď dlouho nechytal, až nyní dva zápasy v řadě…
Dan Dolejš má fantastickou sezonu, lepí mu to, čape a teď je na dvacítkách. Odchytal jsem dva zápasy, oba jsme prohráli. Musím podávat lepší výkony. Nejsem sám se sebou spokojený.