JIHLAVA – PROSTĚJOV 3:0
Dukla už ve dvanácté minutě vedla 2:0 a pohodlně kontrolovala hru. Utkání nebylo v dalším průběhu příliš pohledné. Vzruchu přibylo až v závěru utkání, kdy stále nervóznější hosté začali ve zvýšené míře faulovat. Ve dvojnásobné přesilovce také necelých pět minut před koncem duelu definitivně pojistil druhou výhru Dukly v sezoně Filip Seman.
Branky a nahrávky: 8. Důras (Melenovský), 12. Březina (Štěpánek, Prokš), 56. Seman (Důras, Zadražil). Rozhodčí: Pražák – Křivohlavý, Špringl ml. Vyloučení: 8:11. Využití: 1:0. Diváci: 1452. Třetiny: 2:0, 0:0, 1:0.
Jihlava: Kacetl – Zadražil, Šidlík, Schejbal, Podlipnik, Čáp, Štebih, Dundáček – Čachotský, Zeman, Jarůšek – Melenovský, Seman, Důras – Prokš, Štěpánek, Březina – Mikeš, Malec, Kuřítko.

TŘEBÍČ – Č. BUDĚJOVICE 5:3
Přestože hostující Motor využil v zápase hned tři početní výhody, odjížděl nakonec z ledu Horácké Slavie s prázdnou. Domácí totiž předvedli bojovný výkon, za který po si zásluze připsali i ve druhém kole vítězství.

Zápas přitom pro Třebíč nezačal dobře, když inkasovala hned v prvním oslabení. Ale v polovině zápasu už Erat dostal své spoluhráče do vedení.

O výsledku pak rozhodla úvodní pasáž třetího dějství. Nejprve Punčochář srovnal na 2:2, jenže už o deset sekund později Burian opět strhl, a definitivně, vedení na stranu Horáků. Klid vnesl na jejich hokejky po dalších dvou minutách Dolníček. Heřman sice ještě jednou přiblížil Motor na dosah, ale Vodný snahu Jihočechů střelou do prázdné branky s konečnou platností utnul.
Branky a nahrávky: 6. Holec (Bartoň), 29. Erat (Malena, Havel), 47. Burian (Čuřík, Holec), 49. Dolníček (Erat, Havel), 60. Vodný (Burian, Holec) – 4. Nouza (Růžička, Straka), 47. Punčochář, 56. Heřman. Rozhodčí: Jeřábek – Kotlík, Zídek. Vyloučení: 8:5. Využití: 1:3. Diváci: 1620. Třetiny: 1:1, 1:0, 3:2.
Třebíč: Štůrala – Malena, Zdráhal, Dujsík, Bartoň, Jaroš, Přibyl, Bilčík – Erat, Dolníček, Havel – Burian, Holec, Čuřík – Vodný, Kaut, Králík – Čech, Juráň, Paták.

HAVL. BROD – HAVÍŘOV 3:4 pp
Dvakrát vedli Rebelové o dvě branky, přesto nedokázali zvítězit. Když v polovině utkání na Pechancovo snížení na 2:1 zareagoval po pětatřiceti sekundách kapitán Babka třetím gólem, zdálo se být vše na dobré cestě. Bojovní hosté ale dokázali vyrovnat a v prodloužení zápas otočili.
Branky a nahrávky: 11. Schleiss, 27. Schleiss, 31. Babka (Maliník) – 30. Pechanec (Klimša), 33. Jakúbek (Repe), 40. Tomi (Šlahař), 61. Hlinka (Ostrčil, Lenďák). Rozhodčí: Jílek – Štofa, Beneš. Vyloučení: 8:5, navíc Zdráhal (Hav.) 10 min. Využití: 0:1. Oslabení: 1:0. Třetiny: 1:0, 2:3, 0:0 – 0:1.
H. Brod: Dlouhý – Pavlíček, Boháč, Semrád, Janáček, Prokop, Škůrek, Jeník, Zítka – Babka, Maliník, Sedláček – Endál, Přikryl, Rousek – Kňazev, Jankovič, Schleiss – Milfait, Minárik.