Mottl si přivezl páté místo

HAVLÍČKŮV BROD - Třetího závodu Galaxy série na horských kolech se zúčastnilo i trio brodských závodníků jezdících v barvách Veloservis teamu ve složení Zbyněk Mottl, Jaromír Lapeš a Jiří Beránek.

6.6.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

Pořadatelé již tradičně připravili dvě distance a to delší variantu, jenž čítala 70 km s převýšením 1800 m, kde závodníci absolvovali dva identické okruhy a kratší 35 km /900 m. Mottl s Lapešem se postavili společně s dalšími 180 závodníky na start krátké trati.

Obzvláště prvně jmenovaný si vedl velmi dobře, když ještě několik málo kilometrů před cílem jel ve vedoucí skupině, která po celý závod diktovala tempo ostatním jezdcům. Vinnou deštěm smáčené trati, obzvláště v technických sjezdech se propadl na konečné výborné 5. místo. Ve své věkové kategorii byl dokonce 2. Stále se lepšící Jaromír Lapeš obsadil konečné 62. místo.

Beránek obkroužil okruhy dva a po 70 km se do cíle dostal jako desátý z celkového počtu sto třicet závodníků na dlouhé trati.

6.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

Pod městským znakem se ukrýval fragment původní fasády radnice ze 17. století. Zlaté slunce v modrém poli. Podle odborníků se jednalo o mechanické hodiny.
2

Fasáda Staré radnice skrývala renesanční fresku usměvavých hodin

Brodské koupaliště zláká v létě k osvěžení stovky lidí za den.

Na brodské koupaliště míří stovky lidí za den

Velké Meziříčí i nadále kraluje třetí lize

Vysočina – Také třetí vystoupení Velkého Meziříčí v letošním ročníku MSFL skončilo úspěchem, přivezlo body z Hulína. V divizi D se poměrně dařilo dalším fotbalovým týmům z Vysočiny.

Chotěboř vyhrála ve Speřicích a vede tabulku

Vysočina – Po třech kolech krajského přeboru jsou jediným týmem, který neztratil ani bod, fotbalisté Chotěboře. Derby mezi Humpolcem a Košeticemi totiž skončilo bez branek.

Šmolovy vévodí okresnímu přeboru

Havlíčkův Brod - Druhou porážku v řadě si ve fotbalovém okresním přeboru připsalo céčko brodského Slovanu. Naopak devět bodů ze tří zápasů mají na svém kontě Šmolovy.

Chotěbořský Krédl rozhodl čtyři minut před koncem okresní derby

Vysočina – Špatný vstup do soutěže mají za sebou v I. A třídě fotbalisté Havlíčkovy Borové, kteří prohráli i třetí zápas v řadě, tentokrát 1:0 padli v Dobroníně a navíc se jim v sezoně ještě nepodařilo vstřelit ani gól.