H. BROD – MALÉ HOŠTICE

8:4

Začátek byl trochu divoký, ve 3. minutě to již bylo 2:1. Potom trochu střelecký prach zvlhl. Pramen se dostal do tlaku, Kaplan dvěma góly v krátkém rozmezí poslal spoluhráče do vedení 4:1. Hosté však stačili ještě před pauzou kontrovat.

Po změně stran se již hrálo v režii domácích. Nejdříve dokončil svůj hattrick Petr Mareš, po něm se ještě trefili Stojan a Michal Mareš I.

„Dnes zahráli kluci bojovný futsal podle mého gusta, proto zaslouženě vyhráli. Od února příštího roku to bude mít Slovan těžší, s bráchou Romanem budeme hrát play off za Chrudim“, přiznal po utkání spokojený hrající trenér Michal Mareš I.

Góly: Petr Mareš 3, Kaplan 2, Michal Mareš I 2, Stojan – Baránek 2, Heger, Gardoš. Poločas: 4:2. Havlíčkův Brod: Janota – Fišer, Stojan, Šnobl, Michal Mareš I., Dvořák, Moučka, Michal Mareš II., Kaplan, Petr Mareš.