H. BROD – SLAVIČÍN 9:5

Až na Romana Mareše (skončilo mu hostování – pozn. red.) se představili domácí v silném složení. Na úvodní gól se čekalo až do poloviny prvního poločasu, kdy v rozmezí 72 sekund padly hned tři góly. Nejdříve oprášil střeleckou mušku domácí Dvořák, který dostal domácí do dvoubrankového vedení, v zápětí však kontroval Kot. Do přestávky lišácky dloubákem zvýšil kapitán M. Mareš na 3:1.

Hned po pauze dokončil Dvořák úspěšně hattrick, o chvíli později pátým gólem Kaplan rozhodl o osudu utkání. V samém závěru obětavě bojující hosté ještě kousali.

„Výhra samozřejmě těší, dělali jsme však mnoho zbytečných chyb, které soupeř vždy trestal,“ prozradil kapitán a hrající trenér Michal Mareš.
Góly: Dvořák 3, Petr Mareš 2, Šnobl, Michal Mareš I., Kaplan a Michal Mareš II. – Kulíšek 2, Kot, Nilo. Poločas: 3:1. Havlíčkův Brod: Fišer, Stojan, Šnobl, Michal Mareš I., Dvořák, Moučka, Kafka, Kaplan, Michal Mareš II., Petr Mareš