II. liga mužů

H. BROD – DŘEVĚNICE 3:1 a 3:0
V prvním zápase mohl rozhodnout již třetí set, kdy domácí z nepříznivého stavu 4:9 otočili až na 13:9, potom však přišla série chyb, čehož využili hosté k zisku setu, čtrtý set již Jiskra z rukou nepustila. Ve druhém střetnutí měla Jiskra od začátku navrch.

„Hrál se kvalitní volejbal, hosté nebyli špatní, kluci jim však toho moc nedovolili. Byli lepší na blocích i v útoku. S výkonem týmu jsem byl spokojený,“ usmíval se po zápase havlíčkobrodský trenér Petr Juda.

Sety: 22, 14, -20, 16, v odvetě: 14, 23, 21. Havlíčkův Brod: Meloun, Mandl, Jansík, Toman, Trnka, Balvín, Pátek, Mysliveček, Pastrňák, Dostál, Sommer.