Východočeská liga mužů

H. BROD – HOLICE 49:90
Proti ambicioznímu soupeři nastoupili domácí jen s torzem hráčů. Jiskra podala pouze matný výkon a soupeři pozici hodně ulehčili.

Sestava a body Havlíčkova Brodu: Nepraš 12, Kolesa 11, Hlaváč 10, Adam 5, Novotný 5, Hartman 4, Hammer 2, Špelda.

H. BROD – TESLA PARDUBICE B 55:69
Tesla začal až příliš sebevědomě, ale domácí je dokázali posadit na zem, když první čtvrtinu vyhráli 14:7. Jiskra hrála prakticky v celém prvním poločase dominantní úlohy, jenže jí nevyšel nástup do třetí části, kdy soupeř trojkovými pokusy vývoj zápasu otočil. Vedení si pak udržel až do konce.

Sestava a body Havlíčkova Brodu: Fiala 14 (2x3), Hlaváč 13 (1x3), Adam 12, Hartman 7 (1x3), Kolesa 6, Hammer 4, Špelda.

TÝNIŠTĚ – H. BROD 70:57

Sestava a body Havlíčkova Brodu: Bartáková 15, Monika Sedláčková 13, Pertlová 11, Martina Sedláčková 10, Kampová 7, Karlíková 1, Hartmanová.

JIČÍN – H. BROD 83:84 a 92:89

Sestava a body Havlíčkova Brodu (celkem): L. Doležal 72 (9x3), F. Škranc 41 (2x3), T. Novotný 26 (3x3), Šimandl 25 (3x3), Obajtek 3 (1x3), P. Vozáb.