Mínusový účet mají pouze druholigoví muži Jiskry, kteří nechali body ve Velkém Meziříčí, ledečští kováci si z Třeboně odvezli bod.

I. liga žen
H. BROD – KOBYLISY 25:21

K důležitému boji nastoupila Jiskra posílená Hanou Kutlvašrovou a hrála již také Kopicová po návratu z Anglie. Brodská děvčata vlétla na palubovku jako raketa, za tři minuty to bylo 4:0, když právě Kopicová dvěma góly prokazovala, že ani měsíční přestávka jí na výkonnosti moc neubrala. Kanonýrka Burdová se teprve zastřelovala, trefila břevno a tyč. Jiskra si již myslela, že vše půjde samo, povolila v tempu, a tak po čtvrthodince to bylo najednou jenom 8:6. Pražanky totiž bojovaly, jejich obrana byla nepropustná, dirigentkou hry i střelby byla vytáhlá Vyhlídalová, kterou nedokázala obrana uhlídat. Jiskra se dostávala dopředu jenom postupným útokem, nedokázala se prosazovat rychlými protiútoky.
„Snad soupeře utaháme a utkání brzo rozhodneme,“ věřil o poločase kouč Jan Matějů.
V tomto směru se mýlil. Pražanky stále výborně bránily, zatímco hra domácích hráček stále působila ospalým dojmem, byla bez potřebné šťávy, nedařila se střelba, naopak množily se technické chyby na obou stranách.
Žádná krása, jenom tvrdé souboje bez rychlých trháků. Z ničeho nic začala najednou Jiskra ztrácet půdu pod nohama, čtyři minuty před koncem se chvílemi slibný náskok zúžil až na 23:21. K dramatickému závěru však nedošlo, zkušené a průbojné Kutlvašrová s Kopicovou zařídily konečnou výhru 25:21.
I když si Jiskra připsala výhru, vybrala si slabší den. „Se ziskem veledůležitých bodů jsem pochopitelně spokojen, v samotné hře však bylo zbytečně mnoho technických chyb a nervozity. V sobotu se pokusíme vyhrát v neméně důležitém střetnutí v Českých Budějovicích. Myslím si, že je to v silách družstva,“ věří brodský kouč Jan Matějů.
Branky: Kutlvašrová 9, Kopicová 5, Kafková a Burdová po 4, Šrámková 2, Kolesová 1. Rozhodčí: Blanický, ŽK: 3:1. ČK: 0:1. Vyloučení: 2:4. Sedmičky: 2/2 – 5/3. Poločas: 14:11. Havlíčkův Brod: Ulrichová, Zimová – Kolesová, Krejcarová, Burdová, Stejskalová, Vrbková, Kafková, Šrámková, Pechová, Pešková, Kopicová, Kutlvašrová, Neubauerová.

II. liga mužů
V. MEZIŘÍČÍ – H. BROD 29:26

Dramatický souboj s krajským rivalem se rozhodoval ve druhém poločase. V něm byli nakonec úspěšnější domácí házenkáři, kteří vyhráli o tři branky.
Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Dočkal, Fišer - P. Drozd 8, P. Laštovička 1, Hyrš 1, Sláma 5, Kulička 4, Kovařík 4, Menšík, F. Laštovička, Baum, Vondra 1, Slavík 1. Poločas: 13:13.

TŘEBOŇ B – LEDEČ 24:24
Utkání bylo po celou dobu vyrovnané, domácí sice v závěru vedli 24:23, ale Kovofiniš dokázal pět vteřin před závěrečným hvizdem vyrovnat z přímého hodu.
Sestava a branky Ledče: Zahradní, Morávek – Kutílek, Roul, Štefáček, Vrběcký 8, Křikava, Veselka, Šubrt 10, Kotrč 3, Rýdl 2, Wurm 1.

I. liga st. dorostenek
H. BROD – KOBYLISY 33:28

Brodské starší dorostenky si mírný náskok vytvořily už během prvního poločasu. Ten ve druhé části hry ještě zvýraznily a nakonec vyhrály o pět branek. V prvoligové tabulce zatím drží šesté místo.
Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Křenková - E. Brožová 7, Pincová 1, Capouchová 5, Hornová 1, Slavětínská, Toulová, Štěchová 4, Beránková 10, M. Dubnová, Kraučuková 3, Špásová 2. Poločas: 14:12.

I. liga ml. dorostenek
H. BROD – KOBYLISY 26:23

Také mladší dorostenky Jiskry si rozhodující náskok vytvořily během úvodní části. Tříbrankové vedení nakonec udržely až do konce utkání. Hráčky Jiskry i nadále okupují první příčku v tabulce.
Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Janíčková, Mihalková - K. Brožová 1, Nepovímová 2, Hornová 1, Culková, V. Dubnová 3, M. Dubnová 2, Capouchová 3, Satrapová 3, Kubalová 1, J. Kutlvašrová 5, Kubátová, Součková 5. Poločas: 12:9.