Nad Tangem Brno B sice Pramen vedl o dva góly 5:3, ale hosté v závěru dokázali srovnat skóre na konečných 5:5.

H. BROD – TANGO B 5:5
V úvodu utkání měli více šancí hosté, ale na první gól se čekalo do sedmé minuty, kdy Kubíček obstřelil domácího Melouna a otevřel skóre – 0:1. Tango si vytvořilo poté velkou šanci, ale opět se potvrdilo rčení: nedáš – dostaneš. Tůma vyslal kolmici na Kaplana a ten chytrým lobem srovnal. Pramen převzal otěže zápasu, jenže žádna z šancí v brněnské síti neskončila, a tak Tango znovu dostal do vedení Surynek. Radost hostů však měla jepičí život, za deset vteřin srovnal Kaplan a ještě do poločasu Pramen výsledek otočil, Petr Mareš dal na 3:2.

Na další změnu skóre se čekalo do 27. minuty, kdy Pramen vyrobil chybu a Dufek srovnal na 3:3. To ovšem domácí nezlomilo a nejprve Kaplan, poté Chmelík dostali Pramen do trháku na 5:3. Hosté se nechtěli rozhodně vzdát, vysunuli brankáře a ve 34. minutě snížil Jílek, po minutě srovnal Dvořáček na konečných 5:5.

„Oba týmy se potom snažily strhnout vedení na svou stranu, ale nikomu se to nepovedlo. V závěrečných minutách kralovali zejména oba brankáři. Největší šanci jsme měli, když střela Kopeckého přes celé hřiště přistála pouze na tyči prázdné branky Tanga,“ prozradil vedoucí brodského mužstva František Milichovský.

Góly: Kaplan 3, P. Mareš, Chmelík – Dvořáček 2, Surynek, Dufek, Jílek. Rozhodčí: Orálek, Vaněk. ŽK: 2:2. Poločas: 3:2. Havlíčkův Brod: Meloun – Stojan, Tůma, Chmelík, Kopecký, Kaplan, P. Mareš, Bdžoch, M. Mareš II.

V pátek čeká na Pramen další druholigové kolo, když zavítají na palubovku Tomsonu Brno, o týden později v sobotu 5. prosince přivítají doma VŠB Ostrava.