Ze svého druhého vystoupení přivezli Chotěbořští dva body. Světelský S.U.D. měl tentokrát volno.

NEJZBACH V. MÝTO B - BOCA 1:1
První velkou šanci zápasu hned v úvodu neproměnil Moravec, který napálil pouze tyč. Domácí pak přitlačili na pilu a hostům chvíli trvalo, než se vymanili z tlaku. V době, kdy se zdálo, že nápor Nejzbachu polevuje, dostal se k míči zapomenutý Zachař a otevřel skóre.
Druhé dějství již přineslo ze strany Bocy aktivnější výkon a hosté si začali vytvářet spoustu šancí. Vyrovnání připravil ve 27. minutě Provazník, jehož rozehrávku z trestného kopu poslal do sítě Novotný. Další šance pak spálili Novotný, Čapek nebo Provazník. Do gólových šancí se dvakrát dostal i domácí Nejzbach, ale gólman Křivský byl na místě. Utkání tak nakonec skončilo remízou.
Gól Bocy Chotěboř: Novotný. Poločas: 1:0.

OREL HLINSKO - BOCA 3:3
Mladý tým z Hlinska se představil jako kvalitní nováček soutěže a hned v úvodu se málem ujal vedení. Pak hrozila i Boca, Moravec opět trefil pouze tyč a Provazníka s Novotným gólman Orlu vychytal. V 11. minutě se pak po chybě Bocy dostal do šance Doležal, který se nemýlil. Do druhé půle vstoupila Boca aktivně, Provazník rozehrál přímý kop opět na Novotného a ten srovnal. Orel však brzy strhl vedení povedenou střelou na svoji stranu a navíc spálil další velkou šanci. Poté Provazník neproměnil penaltu po akumulovaném faulu, a když o chvíli později vymetl šibenici hlinecký Semerád, nevypadalo to již s Bocou dobře.
Při hře bez gólmana však pět minut před koncem snížil patičkou střelec dne Novotný. Vítkova střela zazvonila o tyč, ale celek z Vysočiny se nakonec zaslouženého vyrovnání přece jen dočkal. Minutu před koncem po dalším faulu Provazník už penaltu proměnil a srovnal na konečných 3:3.
„S Nejzbachem jsme si ve druhé půli vypracovali dost šancí a možná jsme byli vítězství blíž, ale remíza je zasloužená. S Orlem Hlinsko jsem myslel na tři body, ale vzhledem k průběhu utkání jsem nakonec rád i za bod. Stále nám chybí větší sehranost, klid v koncovce a citelně scházejí i zranění Blažek a Petr Veselý,“ povzdechl si trenér Bocy Martin Jakeš.
Góly Bocy Chotěboř: Novotný 2, Provazník. Boca Chotěboř: Křivský – M.Čapek, Vítek, Kafka, Moravec – Provazník, D.Čapek, Hromádka, Novotný. Poločas: 1:0.