Čest Jiskry zachraňovaly pouze juniorky a kadetky.

II. liga mužů
H. BROD – DŘEVĚNICE 1:3 a 1:3

Úvodní set prohráli domácí špatným servisem, hosté naopak při něm nechybovali. Druhý set po zlepšeném výkonu rozhodla Jiskra ve svůj prospěch. Dramatický byl třetí set, v němž Jiskra dotáhla až na 23:23, ale propadla v koncovce. V rozhodující čtvrté sadě se hostům dařilo a nepustili Jiskru vůbec do vedení.

Odveta měla podobný průběh. Hosté otočili počáteční sedmibodové manko až na 21:16 a set vyhráli. Potom Jiskra sice promrhala náskok , v závěru však proměnila hned první setbol na 25:23. V závěrečných dvou setech již brodští volejbalisté nestačili se soupeřem držet krok a prohráli.

„Z výkonu chlapců jsem trochu zklamán. Hosté byli hlavně trpělivější při výměnách. V našem kolektivu byli nejlepší Vavřička a Nejedlý,“ uvedl trenér Petr Dostál.

Sestava: Endal, Jansík, Meloun, Mysliveček, Nejedlý, Pátek, Šimek, Trnka, Vavřička, Pleskač, Lacina, Sommer. Sety: -20, 17, -22, -19, v odvetě -20, 23, -20, -17.

II. liga žen
H. BROD – Vamberk 1:3

Jiskra pouze se šesti hráčkami neměla šanci. Brodská děvčata vyhrála úvodní set a vzdorovala až do stavu 23:23 i ve druhém setu. Zbývající dva sety Vamberk v pohodě vyhrál. V obdobném duchu se nesla i odveta, kdy se brodským děvčatům opět podařilo vyhrát pouze první set.
„Pochválit lze Danu Dohnalovou, v odvetě se k ní přidaly ještě Nyklová a Matoušková. Když chybí pět hráček základní sestavy, nelze myslet na úspěch,“ povzdychl si kouč Michal Půža.
Sestava: Matoušková, D. Dohnalová, P.Nyklová, H. Nyklová, Bínová, Doležalová. Sety: 22, -23, -18, -11, v odvetě 22, -20, -10.