Turnaj se hrál v Pardubicích. Hráči nepodali optimální výkon a nepostoupili. Ve své skupině obsadili druhé nepostupové místo. V dalším kvalifikačním kole je čeká Snakes Ostrava. Vítěz tohoto dvojzápasu postupí do ligy.

Basketbal Svitavy - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 38 – 100
V prvním utkání byly soupeřem brodských basketbalistů Svitavy. Všichni hráči se zapojili do hry a v poklidu dovedli utkání do vítězného konce.
Sestava a body: Škranc 29- 1x3, Jagoš 15- 4/3, Spilka 12- 11/2, Hartman 10, Duben 8- 1/0, Coufal Jakub 8, Koumar 7- 4/3, Weber 5- 2/1, Pokorný 4- 2/2, Coufal Jan 2, Jokl

TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Tesla Pardubice 71 – 59
Druhé utkání s domácí Teslou nepřineslo kromě „utrpěného“ vítězství vůbec nic. Začátek byl ze strany Jiskry nadějný do stavu 14-2. Od tohoto okamžiku Tesla vsadila na zónovou obranu a zabetonovala „bednu“.
„Na naše hráče jako by někdo hodil deku. Nikdo nebyl schopen dát koš. Obrat nastal v poslední čtvrtině a po několika rychlých koších jsme zápas dovedli do vítězného konce,“ konstatoval trenér havlíčkobrodské Jiskry Duben.
Sestava a body: Duben 16, Spilka 16- 1/0, Škranc 14, Jagoš 8- 6/4, Weber 6- 6/2, Jokl 4, Coufal Jakub 4, Hartman 3- 2/1, Koumar, Pokorný, Coufal Jan

TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BC Kolín 73 – 79 (21-18, 29-40, 47-62)
Ani poslední utkání nezačalo slavně. Rozhodčí si asi řekli, že basket bude bezkontaktním sportem a nasadili přísný metr, když každý dotek bude faulem. Oba brodští podkošoví hráči tak již v polovině 1. čtvrtiny měli tři fauly a museli střídat.
„Paradoxně to na naši hru nemělo negativní vliv, a tak až do poločasu jsme drželi přijatelný stav. Do druhé půle jsme vlétli na soupeře s nadšením a dokázali jeho náskok stáhnout na 35-40. V poslední čtvrtině, místo toho, aby začal náš nápor, nastal další útlum a Kolín definitivně utekl na rozdíl 24 bodů,“ dodal na závěr šéf havlíčkobrodské lavičky Duben.
Sestava a body: Škranc 28- 3/2, Duben 18- 7/5- 1x3, Jagoš 14- 4/2, Jokl 4- 2/2, Hartman 4- 3/2, Spilka 3- 2/1, Coufal Jakub 2, Weber 0- 4/0, Pokorný, Coufal Jan