Druhá liga
CHOTĚBOŘ – TIŠNOV 4:4
Boca nastoupila s několika změnami . Do brány se poprvé postavil Jindřich Adamec, trenérské otěže přebral Roman Provazník a přesuny nastaly i ve složení řad.

Začátek vyšel lépe hostům, kteří již ve druhé minutě šli po gólu Pavlíčka do vedení. Boca působila zaskočeně, ale v 15. minutě přišlo vyrovnání Vítka, který prostřelil gólmana - 1:1. Hosté ale zrychlili hru, poblíž brankoviště se zorientoval Chlup a na zlatém podnose předložil míč Janásovi - 1:2. Domácí stihli tři vteřiny před pauzou vyrovnat. Hosté zapomněli na Novotného, kterému servíroval Kratochvíl - 2:2.

Po třiceti vteřinách druhé půle ale Seyfert opět dostal Tišnov do vedení. Hosté však nechávali domácím dost prostoru a v 24. minutě po úniku bratří Čapků Dušan vyrovnal na 3:3.

V 27. minutě byl potrestán červenou kartou Chlup a hosté šli do tří. Při přesilovce se na hřiště poprvé dostal i Provazník a byl to on, kdo prudkou střelou strhl vedení na stranu Bocy.

Zápas se pak změnil v doslova boj, bohužel přišla chyba prvního útoku, který špatně pokryl aut a volný Pavlíček prostřelil Adamce - 4:4.
„S bodem jsem celkem spokojen, i když jsme doufali v plný zisk. Boj o záchranu nevzdáváme, do konce je hodně kol a nic není nereálné,“ konstatoval předseda klubu Martin Jakeš.
Branky: Vítek, Novotný, Čapek, Provazník
Domácí: Adamec – Vítek, M.Čapek, Novotný – D.Čapek, Doležal, Blažek, Kratochvíl, Provazník