II. FUTSALOVÁ LIGA
CHOTĚBOŘ – JESENÍK 6:7

V prvních deseti minutách zápasu se oba soupeři pouze oťukávali. První chyby v obraně se dopustila chotěbořská Boca, která prohrávala 0:1. Když po této brance udělal chybu Křivský a Jeseník zvýšil na rozdíl dvou branek začala se Chotěboř více tlačit dopředu, ale soupeř během sedmi minut trestal a utekl až na 0:5. Do poločasu se podařilo snížit Doležalovi.

Po přestávce se už v chotěbořském dresu objevil Roman Provazník a na hře se to rázem projevilo. Chotěbořští futsalisté snížili na 3:5 a čtvrtý gól visel ve vzduchu. Jenže přišly další dvě chyby a soupeř odskočil na 3:7.

Hráči Bocy se ukázali jako správní bojovníci a pět minut před koncem utkání už to bylo 6:7! V této době byl počet faulů 5:5, rozhodčí mohl ze dvou zákroků aspoň jeden odpískat a Boca mohla kopat akumulovaný faul.

Jenže se tak nestalo, přesto trefil Provazník dvě a půl minuty před koncem tyč a ve hře bez brankáře mohl ještě v poslední minutě vyrovnat Čapek.
Tímto výsledkem se chotěbořští hráči rozloučili se záchranou ve druhé lize. „Zápas s Jeseníkem jsme si prohráli v prvním poločase. Citelně nám v něm chyběl Roman Provazník. Teď se budeme soustředit na to, abychom neskončili předposlední,“ prozradil manažer týmu Martin Jakeš.

Góly: Novotný 3, D. Čapek 2, Doležal. Rozhodčí: Nagy, Pražák, ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 1:5. Chotěboř: Křivský – Hromádka, D. Čapek, M. Čapek, Kratochvíl, Moravec, Novotný, Vítek, Doležal, Provazník, Staněk.