Tím jsme si, s ohledem na výsledky ostatních zápasů, zajistili konečnou pátou příčku.

FUTSALOVÁ DIVIZE E
HELAS B – H. BROD 3:4

Domácí začali ve svižném tempu, Pramen se zajištěnou obranou. Ve čtvrté minutě domácí udeřili poprvé. Po jednoduše sehrané rychlé kombinaci a při nedůslednosti obrany Pramenu, kdy chyboval Zezulák s Dolejším, se ujali vedení. Ve dvanácté minutě po vzorné spolupráci, rychlé přihrávce Fišera, Moučka našel v ideální pozici Klimeše, který nezaváhal a vyrovnal stav utkání. O dvě minuty později šli domácí po zaváhání Kubáta opět do vedení 2 : 1.

Čtyři minuty před poločasem Moučka, po ideálním lobu Dolejšího, vyrovnal na 2 : 2. Po přestávce domácí opět po rychlé a přesné kombinaci strhli potřetí vedení na svoji stranu. O pět minut později se hráčům Pramenu podařila nádherná kombinace, míč putoval po ose Fišer - Klimeš- Moučka, a ten srovnal stav utkání na 3 : 3. V 36. minutě, po ukázkové akci Moučky a Zezuláka, uvolnil posledně jmenovaný Kubáta, který nezaváhal, poslal Pramen poprvé v utkání do vedení.

O dvě minuty později měl na své kopačce rozhodnutí Moučka, šel sám na brankáře, skórovat se mu však nepodařilo. „Mohu konstatovat, že Pramen podal v oslabené sestavě nejlepší výkon v jarní části. Hráči dodržovali taktické pokyny, neřečnili, táhli za jeden provaz a výsledek se dostavil. Tentokrát je třeba pochválit celý kolektiv Pramenu,“ řekl prezident klubu Pavel Kubát.

Góly: Moučka 2, Klimeš, Kubát. Poločas: 2:2. H. Brod: Meloun – Moučka, Kubát, Fišer, Klimeš, Dolejší, Zezulák.