I. LIGA ŽEN
H. BROD - LIBEREC 30:32
Domácí házenkářky bez nemocné Kafkové začaly zostra a dík střelecké potenci Burdové s Vrbkovou se dostaly v 10.minutě do vedení 7:3, po krásné akci Kolesové to bylo 10:6, Jiskra byla aktivnější. Potom se hra vyrovnala a Severočešky v polovině poločasu srovnaly na 12:12. Děvčatům z Vysočiny se nedařila střelba, zahazovala jednu tutovku za druhou včetně dvou sedmiček.

V kolektivu soupeře střelecky kralovala Kalčíková, jejím střelám švihem zespoda nedokázala brodská obrana účinně čelit a Liberec otočil skóre na 12:13. V závěru první části se však probudila hbitá Špásová a třemi góly zařídila, že se do kabin šlo s vyrovnaným skóre 15:15. Hned po pauze se dvakrát prosadila Krejcarová na 17:15, děvčata z města pod Ještědem však držela až do stavu 18:18 krok. Přišly úspěšné chvíle rychlé Brožové, v rozhodujících okamžicích se dokázala prosadit a zařídila již slibné vedení 22:19.

Severočešky se však najednou proměnily v dračice, přidaly na důrazu i rychlosti a čtvrt hodiny před koncem se dostaly na koně 22:23. Hostujícím házenkářkám se dařilo, na co sáhly, téměř každá střela znamenala gól v brodské síti, domácím nevycházelo vzdor evidentní snaze vůbec nic, na smůlu po přestávce neměly svůj den ani gólmanky.

Liberec pět minut před koncem utekl na 28:25 a Jiskra na zvrat již neměla psychickou sílu. „Chtěli jsme získat důležité dva body, ale neproměňovali jsme ani ty nejvyloženější šance. Hráčky byly nervozní a soupeř naše chyby trestal. Za týden musíme vyhrát na palubovce Kobylis,“ řekl trenér Kučera.
Branky: Burdová, Brožová 5, Špásová, Kopicová, Vrbková 4, Krejcarová, Kolesová 3, Pechová, Pešková 1, za hosty nejvíce Kalčíková 10, Šteffanová 8, Kastnerová 6. Rozhodčí: Letev, Krajíček. Divái:80. Poločas: 15:15. Havlíčkův Brod: Ulrichová, Zimová - Brožová, Krejcarová, Slavětínská, Burdová, Špásová, Kolesová, Herzánová, Musilová Vrbková, Pechová, Kopicová, Pešková.

I. LIGA ST. DOROSTENEK
H. BROD - PÍSEK 30:22
Až do 10. minuty Jiskra stále jenom dotahovala, potom seřídila mušku Součková, za stavu 9:6 nastřelily Honzárková a po ní Hornová tyčku.
Na druhé straně podržela spoluhráčky dvěma excelentními zásahy Jarošová. V polovině poločasu přinesly uklidnění dva parádní góly Brožové, mladice z Vysočiny si vybudovaly do přestávky pohodlný sedmibrankový náskok 16:9, když brankářka Jarošová udržela dotírající písecké střelkyně na uzdě.
Hned v úvodu druhého poločasu roztleskala hlediště Kutlvašrová, když po lišácké technické fintě nabila Součkové, a ta s přehledem skórovala. Také bojovnice od Otavy však vystrčily růžky, přidaly na důrazu, Jiskra na chvilku zpanikařila, technicky chybovala a najednou to bylo 21:19.
Broďačky včas vycítily hrozbu, opět střelecky zabrala úderná dvojice Součková - Kutlvašrová a když posledně jmenovaná jako raketa prolétla píseckou obranou a upravila na 28:20, Jihočešky uznaly, že jejich boj je marný.
Děvčata z Vysočiny výhrou získala dvoubodový náskok v čele prvoligové tabulky a mají slibně nakročeno k mistrovskému titulu.
Sestava a branky H. Brod: Jarošová, Janíčková - Honzárková 1, Součková 8, Hornová 1, Kubátová 2, Kutlvašrová 8, Brožová 2, Špásová 3, Slavětínská 3, Kotanová, Báňová, Čadílková 1. Poločas: 16:9.

I.LIGA ML. DOROSTENEK
H. BROD - PÍSEK 22:1

Při rychlém tempu góly moc nepadaly, po 20. minutách vedly Jihočešky 9:8. Do té doby se v kolektivu Jiskry prosazovala postavou subtilní, ale rtuťovitá Satrapová, která se dokázala s odvahou protáhnout zahuštěnou obranou soupeře.
Za stavu 10:10 chytila Klempířová sedmičku, spoluhráčky to nakoplo, nevzdával se však ani Písek, a tak z toho vzešel boj na ostří nože. Sudí jenom do přestávky vyloučili šest hráček a domácí Nepovímová uviděla dokonce červenou kartu. Po změně stran to byl nelítostný boj jihočeské obrany s domácí neřízenou střelou Jůzlovou, která úspěšně pálila ze všech pozic.
O konečné tříbrankové výhře rozhodla skutečnost, že Jůzlová s přehledem proměnila všech sedm sedmiček. Pět minut před koncem upravila na 20:17 Satrapová, následná úděsná minela M. Dubnové zůstala naštěstí nepotretána, chybu napravila její sestra Veronika brankou na 21:17 a bylo rozhodnuto.
Sestava a branky H. Brod: Janíčková, Klempířová - Satrapová 5, Kubalová, N. Burdová, Culková, K. Brožová 2, Nepovímová, M. Dubnová , V.Dubnová 1, Jůzlová 13, Kotenová 1, Pelikánová. Poločas: 13:11.