FUTSALOVÁ DIVIZE D
STOJICE – HESOV 3:9

Do zápasu osmého kola nastoupil Hesov bez Strašila, který měl trest za červenou kartu. Futsalisté z Vysočiny nenechali nic náhodě a již v třetí minutě našel Musil před brankou Holase a ten neměl problém otevřít skóre zápasu. Vyrovnat mohl Svoboda, ale jeho střela se nevešla mezi tři tyče Klementovy branky.
Potom začal svůj gólový účet polenský trenér Tomáš Kaplan, který začal oblékat futsalový dres Hesova. První gól mu vypracoval Miloš Krčál a bylo to 0:2. Na rozdíl tří gólů mohl zvýšit Musil, ale jeho zakončení po kličce gólmanovi nebylo důrazné.

Zákonitě tak musel přijít trest. V jedenácté minutě zahrávaly Stojice rohový kop a Levinský snížil na rozdíl jednoho gólu. Jenže hned vzápětí vrátil náskok Hesovu Miloš Krčál, a když hned vzápětí vstřelil Kaplan svůj druhý gól, bylo o zápase prakticky rozhodnuto.

Do poločasu se ještě prosadil Krčál z deseti metrového kopu a tentýž hráč uzavřel po minutě svůj hattrick. O ten se postaral ještě Kaplan a do kabin se odcházelo za stavu 1:7.

Druhý poločas začaly lépe Stojice, když Svobodou nastřelily tyč, ale z protiůtoku tresta osmým gólem hesovských futsalistů Holas. Když Stojice neproměnily další své šance, při kterých jim buď byla malá branka, nebo je vychytal výborný Klement, tak přišel trest z nohy Kaplana, který tak vstřelil svůj čtvrtý gól. Domácím se přece jen podařilo výsledek zkorigovat zásluhou Hlaváče a Svobody.

Góly: Levinský, Hlaváč, Svoboda – Kaplan 4, Krčál 3, Holas 2. Rozhodčí: Vojtěch, Šťourač, ŽK: 2:0. Poločas: 1:7. Hesov: Klement – M. Krčál, Říha, Kratochvíl, Vykoukal, Musil, Kaplan, Holas.

HESPRO HR. KRÁLOVÉ – HESOV 4:9
I proti Hespru byl Hesov při střelecké chuti. Do vedení se sice dostalo Hespro, když po rychle rozehraném autu se prosadil Tomášek. Vyrovnat se podařilo Tomáši Říhovi. Jenže domácí tým měl nebezpečného a dobře hrajícího Tomáška. Nejdříve proti němu bravurně zasahoval Klement, ale druhý pokus už skončil za jeho zády.

Ve dvanácté minutě Hesov efektivně využil brejkovou situaci, když na jejím konci byl Krčál, který opět vyrovnal. Do poločasového vedení o dva góly poslal Hesov Strašil s Krčálem. V jednatřicáté minutě přišla minuta spánku hesovských futsalistů, kteří si nechali dát dva góly a bylo srovnáno na 4:4. Jenže potom si brankovou smršť připravil Hesov a góly Říhy, Krčála, Kratochvíla a dvakrát Kaplana rozhodly o vítězství.

Góly: Tomášek 2, Řehůřek, Král – Kaplan 3, Říha 2, Krčál 2, Strašil, Kratochvíl. Rozhodčí: Šťourač, Trocha, ŽK: 1:0. Poločas: 2:4. Hesov: Klement – M. Krčál, říha, Kratochvíl, Vykoukal, Musil, Kaplan, Holas, Strašil.