Jiří Beránek skončil pátý

Kouty – Celkem 107 závodníků se v parném letním počasí sešlo na startu 16.ročníku triatlonového závodu Malý železný muž/žena Melechova, který se konal v sobotu 27.července.

30.7.2013

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv

Stejně jako v předchozích ročnících zvítězil Václav Holub z Velosport Valenta týmu ve skvělém čase 1:25:54. S ním na stupně vítězů vystoupili druhý David Janda a třetí Martin Kyral. Na dalších místech se umístili čtvrtý Daniel Novotný, pátý Jiří Beránek, šestý Pavel Hotař, sedmý Petr Kozmon, osmý Ondřej Pajer, devátý Martin Hanáček a elitní desítku uzavíral Jan Materna, který zároveň zvítězil v kategorii do 50 let.

Kategorii mužů do 60 let vyhrál Miroslav Kočovský, mezi veterány nad 60 let dominoval Jindřich Musil. Vzácně vyrovnaná byla ženská kategorie, tři nejlepší ženy se vešly do rozmezí necelé minuty. Zvítězila Veronika Floriánová v čase 1:51:00, která v celkovém pořadí obsadila 52.místo.

Těsně za ní doběhla  druhá Petra Váňová (53. v celkovém pořadí) , třetí místo pak obsadila Martina Pelánová (absolutně 55.) Mezi štafetami zvítězila dvojice Ondřej Sedláček a Jakub Turek, která trať závodu absolvovala v celkově druhém nejlepším čase.

Nejlepším závodníkem z okresu Havlíčkův Brod byl celkově pátý Jiří Beránek, následovaný Ondřejem Pajerem (celkové osmé místo) a Františkem Tichým, který obsadil 11. místo v absolutním pořadí.

(pel)

30.7.2013 VSTUP DO DISKUSE

Posledním týmem krajského přeboru, který neztratil ani bod, je Chotěboř (v modrém).

Chotěboř vyhrála ve Speřicích a vede tabulku

Šmolovy vévodí okresnímu přeboru

Chotěbořský Krédl rozhodl čtyři minut před koncem okresní derby

Vysočina – Špatný vstup do soutěže mají za sebou v I. A třídě fotbalisté Havlíčkovy Borové, kteří prohráli i třetí zápas v řadě, tentokrát 1:0 padli v Dobroníně a navíc se jim v sezoně ještě nepodařilo vstřelit ani gól.

Souboj ambiciózních týmů vyzněl pro Pohled

Vysočina – První výhry ve fotbalové I. B třídy se dočkali fotbalisté Pohledu, kteří dvěma góly Drlíka a jedné Klementa porazili Lučici 3:1. Na bodový zisk stále čeká nováček soutěže ze Starého Ranska. Ten tentokrát doma nestačil na Herálec. Na toto kolo v dobrém nebudou vzpomínat ve Ždírci, když jejich rezerva inkasovala potupnou „desítku“ v Antonínově Dole.