Pramen si ve Vyškově vystřílel bod

Havlíčkův Brod – V dalším divizním zápase hostovali futsalisté brodského Slovanu v moravském Vyškově, odkud si odvezli bod.

8.10.2013

Ilustrační foto.Foto: Pavel Kacerovský

FUTSALOVÁ DIVIZE E

VYŠKOV – H. BROD 5:5

Do utkání vstoupili brodští hráči náporem a domácí se v prvních deseti minutách jenom bránili. Z tohoto tlaku vytěžil Pramen tříbrankové vedení. To brodské hráče uspokojilo a od poloviny poločasu  nechávali stále větší mezery v obraně, což soupeř využíval k častým brejkům.

Do přestávky ale gólman Koudelka za svá zada nic nepustil, nutno však podotknout, štěstěna stála mnohdy na straně chlapců z Vysočiny. Po změně stran  Moravané přidali v tempu a hrál se otevřený futsal se šancemi  před oběma brankami, který se musel divákům líbit. Žel, brodským futsalistům se v zakončení nedařilo a soupeř snížil na rozdíl jediné branky.

Po tomto varování se Slovan opět zlepšil a podařilo se mu opět odskočit. V závěru utkání Vyškov v přesilovce dal kontaktní gól na 4:5. V poslední minutě držel Slovan míč daleko na soupeřově polovině a zahrával třetí roh v řadě. Žel, soupeř se dostal k míči a rychlým přechodem do útoku se mu podařilo srovnat na 5:5.

Tuto sobotu se Pramen od 18. 30 hodin konečně představí v brodské sportovní hale a soupeřem bude ambiciózní tým Toka Brno, který v prvních dvou střetnutích jednoznačně zvítězil. „Náš soupeř si zaslouží uznání, že nesložil na nepříznivého stavu zbraně a stále chtěl s výsledkem něco udělat, což se mu pár vteřin před koncem také podařilo. Po průběhu utkání je bod pro nás málo, i tak to byla zkušenost do dalších zápasů," přemítal brodský trenér Martin Jaroš.

Góly: Dorko, Tobolik, Pupp, Gottwald, Lička – David Kavka, Daniel Kavka, Krejdl, Kubát, Vopršal. H. Brod:  Koudelka, Rajdl – Herman, Kubát, Daniel Kavka, Krejdl, David Kavka, Vopršal, Šimoníček.

8.10.2013 VSTUP DO DISKUSE

Vzala stopařku a přišla o pěněženku

Michaela Horáková začala budovat své sny, oprostila se od stereotypní společnosti a založila vlastní architektonické studio. K tomu přišla tento rok s vlastní módní značkou Mishe.
25

Tvrdohlavě kráčím proti proudu

Dobrohostov opět naservíroval porci dobré muziky

Dobrohostov - Magické prostředí letního parketu v Dobrohostově opět přivítalo festival Stock Dobrohostov. Největší přehlídka regionálních kapel z Vysočiny přinesla nadupaný program a dobrou atmosféru. Tahouny letošního ročníku byly kapely Krausberry, Morava nebo Šohajka.

OBRAZEM: Úroda na Sádku je nejlepší za pět let. Suchu navzdory

Vysočina /ROZHOVOR/ – V nejzápadnější a nejvýše položené viniční trati Znojemské podoblasti právě dozrávají hrozny. Pro vinaře Lubomíra Lampíře z Vinařství Sádek u Kojetic a jeho spolupracovníky tím začíná jedno z nejnáročnějších období. Hrozny ze Sádku i z ciziny se začnou měnit v burčák a následně i ve víno. Vedla k tomu náročná sezona, která nejspíš přinese výjimečnou úrodu.

OBRAZEM: Krucemburk láká na výstavu květin

Krucemburk - Po dvou letech opět rozkvetly reprezentační prostory Úřadu městyse Krucemburk. Spolek zahrádkářů zde po celý víkend 19. a 20. srpna pořádá tradiční výstavu květin. Výstava je milovníkům kvetoucí krásy zpřístupněna vždy v době od 9 do 17 hodin.