FUTSALOVÁ DIVIZE E

TANGO BRNO B – H. BROD 12:6

V dalším kole divize E zajížděli futsalisté Pramenu poprvé do Brna k zápasu s béčkem Tanga Brno. Domácí futsalisté možná trošku překvapivě z předchozích tří kol získali pouze tři body, naproti tomu hráči Pramenu ještě neprohráli. Přesto byli domácí hráči většími favority na výhru. Prvních dvacet minut se odehrávalo v podobných kolejích jako minulý zápas brodského Pramenu, kdy Tango dobře kombinovalo a brodští futsalisté hrozili především z protiútoků, jeden takový zakončil pěknou ranou brodský Krejdl.

Za Pramen byl třikrát úspěšný Kučera, který vstřelil branku po dobré kombinaci celé čtyřky a zbylé dva góly zakončoval po samostatném úniku přehozením domácího gólmana. Tango těžilo především z dobrého pohybu kolem hostující branky. Domácí tým vstřelil dva góly po střelách z prostoru kolem brankoviště a po rychlé kombinaci s následnou střelou z úhlu. Druhá půle probíhala podobně jako ta první.

Domácí zásluhou dobré kombinace a nedůslednosti v obraně brodských futsalistů otočili výsledek z 3:4 na 6:4. Pramen dokázal ještě po brankách Kavky a Demetera z pokutového kopu vyrovnat. Poté domácí ale znovu odskočili na rozdíl dvou branek zásluhou posily z ligového Tanga – Raphinha, který vstřelil v zápase celkem šest branek.

Dva pokutové kopy se rozhodčí báli proti domácím odpískat, a tak hráči zápas rozhodli 4 brankami v posledních 2 minutách, kdy Pramen zkoušel hru bez brankáře.

Góly: Raphinho 6, Walla 3, Beránek 2, Šidlak – Kučera 3, Demeter, Kavka, Krejdl. Rozhodčí: Šenkýř, Kincl. ŽK: 1:1. Poločas: 5:4. H. Brod: Rajdl – Kavka, Kubát, Demeter, Kučera – Herman, Krejdl, Závorka, Vopršal.