Pribina se sloučí, ale tradiční značka nezaniká

Přibyslav – Pribina a Přibyslav, to vždycky patřilo k sobě, ale od léta bude všechno jinak.


Diskutovat (0) 5.6.2010 9:42 aktualizováno 7.6.2010 9:35

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Autor: DENÍK/Štěpánka Saadouni

„Byl jsem představiteli Pribiny informován o tom, že pravděpodobně k 1. červenci 2010 dojde ke sloučení se závodem v Hodoníně.

Nový subjekt bude mít název TPK Hodonín, ředitelství bude v Přibyslavi. Značka PRIBINA nezaniká, bude i nadále používána na výrobcích,“ informoval starosta Jan Štefáček. Podle jeho slov jde rozhodnutí 100 procentního vlastníka obou závodů, francouzské firmy Bongrain.

„Nám patriotům se změna názvu zřejmě líbit nebude, nemusí však jít o řešení trvalé. Vše nyní i v budoucnosti závisí na rozhodování vlastníka a s tím nic nenaděláme,“ povzdechl si starosta.

Důležité podle jeho názoru je, že se podnik bude dále rozvíjet, že se nemění výrobní program a že i nadále bude sloučený podnik výrazným zaměstnavatelem ve městě Přibyslavi.

Podle finančního ředitelství společnosti Pribina se patrioti skutečně bát nemusejí. Fúze probíhající uvnitř společnosti jsou záležitost právního rázu a nebudou mít na používání tradiční značky vliv.



Diskuse k článku neobsahuje žádné příspěvky

E-paper - elektronická podoba tištěné verze

Náhled deníku Elektronické
vydání novin

73 deníků: najděte si svůj

Vybrat deník podle lokality