Michal Pavlíček & trio + Bára Basiková

Je tady pátý ročník doprovodné akce Podzimního knižního veletrhu. Je tady koncert na podporu knih (zvláště pak tištěných), večer s názvem ROCK FOR BOOK a současně Událost havlíčkobrodské podzimní klubové sezóny par excellence...

21:00 Michal Pavlíček & trio a Bára Basiková

„Když hraju, jsem v extázi, vlastně trochu mimo, ale vnímám přesně své okolí, vím o každém tónu, který se odehrává na pódiu… vysíláme do lidí paprsky emocí a energie s nějakou šifrou. A buď je posluchači dešifrují a dostanou je do obdobného pocitu vytržení, jako máme my, nebo prolítnou komínem a komunikace nefunguje. Když to funguje, posluchač může svým způsobem prožívat to samé jako ten, co to hraje na pódiu.“ (Michal Pavlíček: Země vzdálené)

MICHAL PAVLÍČEK (*14.2.1956)
obdivovaný kytarový mág, skladatel svérázných hříček i autor introvertních rockových opusů, stejně jako melodicky silných působivých balad, skladatel se zcela původním rukopisem, vyhledávaný producent i mentor mladých hudebníků… držitel zlatých i platinových desek a dvou cen Anděl, především ale maximálně tvořivá osobnost, neustále hledající nové cesty výrazu.

BARBARA „BÁRA“ BASIKOVÁ (*17.2.1963)
„Zpívala nádherně, táhla koncert a byla hvězdou. Od té chvíle jsem v sobě nosil tajně tu svou oněginovskou, osudovou lásku." (Michal Pavlíček: Země vzdálené)

MILOŠ MEIER (*1984)
ultra-technik a pořadatel bubenických workshopů Drumming Syndrome. Michal již v 19 letech vyhrál konkurz do obnovených B.S.P., se kterými odehrál několik turné. V anketě posluchačů radia Beat a čtenářů časopisu Rock & Pop byl vybrán do české superskupiny spolu s Michalem Pavlíčkem, Kamilem Střihavkou, Vladimírem Kulhánkem, Romanem Dragounem a Janem Hrubým. Je členem metalové kapely Dymytry.

MARTIN MAŤO IVAN (*1979)
dvorní hráč Michala Pavlíčka. Po přestěhování ze Slovenska do Prahy v roce 2003 se účastnil mnoha hudebních projektů (Aneta Langerová, Lešek Semelka SLS, Kamil Střihavka, Krucipüsk aj.). Je členem kapely Precedens. „Když si dá tři piva, přejde plynule z češtiny do slovenštiny… kromě toho úžasnýho talentu je v něm zabudovaný veliký srdce!“ (Martin Němec)

MICHAL NEJTEK (*1977)
absolvent kompozice na pražské Akademii múzických umění a frekventovaný autor soudobé vážné hudby. Podílel se na mnoha hudebních projektech, v současnosti je členem Koller bandu. Má velmi originální osobní stránky viz www.nejtek.cz.

ČOMBEBAND (www.rocking.cz/trio)

Afterparty na baru:
23:00 JazzJoint (www.bandzone.cz/jazzjoint)

Klub Oko Havlíčkův Brod, 49.6082814N, 15.5775706E, www.kluboko.cz
Parkování: před klubem (parkoviště Smetanovo náměstí – v pátek po 18. hodině bez poplatku).

Vstupné: 400 Kč

Vstupenky budou prodávány pouze v předprodeji!

Předprodej (již probíhá):
1) Obchůdek Tulipán Havlíčkův Brod
2) Na portálu https://www.smsticket.cz/vstupenky/8623-michal-pavlicek-trio-bara-basikova

Bližší informace o koncertu:
e-mail: kletecka@thb.cz, tel. 602 567 728

od  20. 10.  (21:00)
do  21. 10.  (00:00)
Smetanovo náměstí, Havlickuv Brod
SDÍLEJ:

Akce ve vašem okolí

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení