Kromě získávání nových dobrovolníků, budeme ty stávající vzdělávat, motivovat, odměňovat, supervidovat a zapojovat do jednorázových akcí. V neposlední řadě bychom rádi rozšířili počet přijímajících organizací, kam naši dobrovolníci mohou docházet.

Máte chuť pomáhat?

Máte chuť a zájem věnovat část svého volného času někomu, kdo vaši pomoc potřebuje? Zajímá vás práce s duševně nemocnými, chcete pracovat se seniory, věnovat se dětem nebo pomáhat při jednorázových akcích? Máte vlastní nápad, který byste rádi realizovali? Neváhejte nás kontaktovat na e-mail dc.havlickuvbrod@fokusvysocina.cz a přidat se mezi „obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci“.

Aktuální poptávka po dobrovolnících

· Hledáme dobrovolníky do domovů pro seniory v Havlíčkově Brodě pro individuální kontakt se seniory a tvorbu skupinových aktivit.

· Hledáme dobrovolníky do Domova pro seniory Reynkova, pro individuální kontakt se seniory a tvorbu skupinových aktivit.

· Hledáme dobrovolníky pro různorodou individuální či skupinovou činnost s klienty s duševním onemocněním ve středisku FOKUSu Vysočina, Havlíčkův Brod.

Další informace a aktuality najdete na facebooku dobrovolnického centra

Jana Valová, koordinátorka Dobrovolnického centra v regionu Havlíčkův Brod a Chotěboř