Premiéru zde měla nová značka CityZen, která má své kořeny v Chrudimi a Kate fashion je od 1. listopadu jejich první kamennou prodejnou v rámci České republiky. Dále zde představila svojí aktuální pánskou kolekci značka PAKO JEANS, která má street a office styl.

Pozvání přijal i salon se svatebními a společenskými šaty PRONUPTIA Pardubice, který připravuje šaty klientkám a nevěstám přímo na míru včetně veškerého servisu a má exkluzivní zastoupení ze samotné Paříže. Celým večerem provázel moderátor, známý český stylista a vizážista, Kája Pavlíček. V rámci galavečera přijal pozvání taneční pár Jitka Boháčová a Jiří Bělohlávek, kteří patří mezi světovou taneční špičku - vyhráli světový pohár v Itálii 2018, více mistři světa v Paříži v roce 2018. Letos zvítězili v soutěži German open v Mannheimu a Czech Dancesport v Pražském hotelu Hilton. Jako další host večera vystoupila zpěvačka Jana Kociánová.

Celý galavečer proběhl v nádherné atmosféře v duchu Vánoc a odstartoval nám tím adventní čas stejně jako v loňském ročníku. Galavečer letos nesl název Večer splněných přání a jeho výtěžek půjde na podporu Dětského domova Nová Ves u Chotěboře na Havlíčkobrodsku. Organizátorka celého večera paní Kateřina Štursová dokázala zorganizováním této akce opravdu snad splnit přání dětem z novoveského dětského domova. Jednak v průběhu večera děti vystoupili v různých tanečních vystoupeních a potom pro ně paní Kateřina měla několik zážitkových dárků od různých sponzorů akce a také finanční hotovost na pořízení či renovaci stávajícího nábytku v domově.

Záštitu nad celým galavečerem převzal senátor Jan Tecl a také se galavečera zúčastnil. Tento galavečer byl úspěšným propojením lidí, sil a prostředků v rámci senátního obvodu Havlíčkobrodsko – Chrudimsko.

Dagmar Vaňková