Soutěž, která se uskutečnila ve dnech 6. a 7. dubna, přinesla emocionální okamžiky a vzrušení v plném proudu, přičemž tým ze Lhůty ukázal svůj talent, odhodlání a skvělou přípravu. Závod, kromě běhu na 2 kilometry, vyžadoval široké spektrum dovedností a znalostí od střelby ze vzduchovky po vázání uzlů nebo znalost orientace v přírodě. Přičemž se tým mladých hasičů ze Lhůty prezentoval nejen svými dovednostmi, ale také svou disciplínou a týmovou spoluprací.

V konkurenci týmů z celé republiky, mladí hasiči ze Lhůty vynikli v každé disciplíně a ukázali, že tvrdá práce a trénink se vyplácí a dosáhli tak až na první místo v kategorii mladší. Jejich úspěch je výsledkem dlouhodobého úsilí, podpory celé komunity a především trenéra Radka Víznera, který je motivoval k dosažení vrcholu jejich schopností.

Rozkopaná Chotěboř. Opravy ulic Fominova, Hromádky z Jistebnice a vodovod v Rybní
Chotěboř zažívá dopravní omezení. Ulice Fominova dostane nový kabát

Skvělý výkon předvedl také další tým z Vysočiny, a to tým mladých hasičů z Pohledu, který se umístil na krásném druhém místě.

Tým ze Lhůty nyní slaví svůj triumf a plánuje pokračovat ve svém úsilí a dosahování nových cílů. Jejich inspirativní příběh bude jistě motivovat další generace hasičů a ukáže jim, že s pevnou vůlí a odhodláním není žádný cíl nedosažitelný. Gratulujeme týmu ze Lhůty k jejich skvělému úspěchu a přejeme jim mnoho dalších úspěchů v budoucnosti.

Za SDH Lhůta Martin Málek