Záměrem pořadatelů je vytvořit jeden velký centrální svatební veletrh, který dosud v Kraji Vysočina chyběl, sloučením množství malých prezentací či svatebních dnů a tím tak snoubencům nabídnout možnost zařídit vše potřebné pro svatbu na jednom místě.

Po oba dny čeká návštěvníky zajímavý doprovodný program a téměř tři desítky vystavovatelů, kteří snoubencům profesionálně poradí a připraví pro ně exkluzivní veletržní ceny.

Snoubenci a jejich blízcí se mohou inspirovat v oblasti svatební a společenské módy či gastronomie, vyberou si svatební dort a cukroví, zjistí možnosti vazeb pro svatební kytice, dámy se nechají nalíčit od profesionálních vizážistů.

Veletrh představí mimo jiné i možnost vytvořit si své originální a netradiční snubní prstýnky, nebude chybět ani půjčovna vybavení pro domácí svatbu. Návštěvníci zjistí, jak a kde uspořádat svatební hostinu a kam ubytovat svatebčany. S pořádáním větší svatby budou připravené pomoci svatební koordinátorky a svatební agentury.

Výstava s názvem Vítej, nevěsto má milá...je k vidění v Muzeu ve Šlapanicích.
Velký den pro nevěsty. Muzeum vystavuje svatební šaty města i venkova

Čtyři svatební salóny předvedou svatební a společenské šaty v několika módních přehlídkách v průběhu celé akce. Svůj termín zkoušky vysněných svatebních šatů si s nimi nevěsty domluví přímo na místě.

Lákadlem pro návštěvníky bude světelná show, která může proběhnout i v rámci svatebního večera jako zpestření programu svatby, a soutěž pro snoubence o svatební dort dle vlastního návrhu v hodnotě 5.000,- Kč.

Vstup je na tuto dvoudenní akci ZDARMA. Veletrh bude otevřený v pátek 12. listopadu od 14.00 do 18.00 hodin a dále v sobotu 13. listopadu od 10.00 do 17.00 hodin. Všechny aktuality a podrobnosti je možno sledovat na Facebooku, Instagramu a webových stránkách svatebního veletrhu.

Těšíme se na Vaši účast.

Andrea Vávrová