Takovou podívanou můžete vidět v Pardubickém kraji jen jednou za rok a nejen to. Budete mít možnost shlédnout vše, co se týká trvalého tetování, od návrhu motivu až po samotnou realizaci a následné předvedení před odbornou porotou, která ocení ty nejlepší práce a také si můžete dát tetování na místě i udělat. 

Uvidíte umělecké vystoupení POLE DANCE Art Show, Jumping Show FIT Style Hradec Králové. Budete si moci vyzkoušet, i jak se tetuje a zakoupit si potetované výrobky z kůže. Pro pány bude k dispozici Barber Shop a pro dámy pletení francouzských copánků a copů, po celý den a bez objednání. Trvalé tetování od profesionálních tatérů za festivalové ceny. Airbrush tetování na pár dní, které je vhodné i pro děti. Prodejní stánek veškerých potřeb pro tatéry, kde vám i odborně poradí. Soutěže také pro návštěvníky, celodenní moderovaná hudební produkce a mnoho dalšího. Občerstvení a nápoje zajištěno na baru, Panorama kavárně i několika restauracích o patro níže. V přízemí najdete i venkovní posezení s kavárnou. Venkovní dětské hřiště a také dětský koutek s hernou najdete v 1. patře.

Těšíme se na vás 17. září od 10 do 22 hodin v Atrium Palác Pardubice, 3. patro Congress Centre, Masarykovo náměstí 2799. Více info na webových stránkáchTattoo Event, Facebooku, Instagramu.

Vstupné na místě 250 korun, děti do deseti let v doprovodu rodičů mají vstup zdarma.

Krista Suderová

Tattoo Event CZ