Zatímco nerozhodný výsledek z půdy Otrokovic před týdnem bral, v nedělním domácím utkání s Uherským Brodem chtěl více než bod. „Bod je sice lepší než nic, ale chtěli jsme doma konečně vyhrát, neskrýval.

V bojovném utkání sice byli hráči Nového Města aktivnější, jenže bez efektu. „Chyběl nám větší důraz před brankou Brodu. Měli jsme hodně standardek, ale míč jsme do branky ani jednou nedotlačili,“ mrzelo jej.

Nebyla to úplně pravda, protože po půlhodině hry balon skončil v brance hostů. Sudí však gól neuznal. „Kopal jsem předtím roh, takže jsem tu situaci dobře neviděl. Sudí odpískal ofsajd, nemá cenu to dál řešit,“ zdůraznil.

Blízko skórování byl v závěru zápasu Partl, ale nastřelil tyčku svatyně hostů. „Tam už to bylo o kvalitě zakončení, buď to vyjde, nebo ne,“ komentoval.

Těšit může kapitána Vrchoviny vylepšená defenziva. „Pozitivně se projevují uzdravení marodi, kteří se do obrany vrátili. Navíc i na lavičce už máme možnost reagovat na průběh zápasu. Teď ještě vylepšit i ofenzivu,“ vyslovil své přání.

Do konce podzimu zbývá pět kol. Kolik bodů by chtěl Michal k dosavadním devíti ještě přidat? „Nemůžeme mít velké oči. Myslím, že je reálné, dostat se alespoň na metu patnácti bodů,“ uzavřel Michal.


Načítám tabulku …