Už potřetí ze šesti jarních kol se hráčům Slovanu v utkání 21. kola moravskoslezské divize D podařilo udržet čisté konto. „Nula vzadu potvrdila, že pokud jde o defenzivu, patříme k nejlepším celkům soutěže,“ pochvaloval si kouč Brodu Martin Slavík.

V krajském derby proti na jaře podobně úspěšnému nováčkovi z Polné padly obě branky v nastaveném čase první, resp. druhé půle.

O to byl zisk dalších tří bodů cennější. „Této výhry si velmi vážíme. Polná prokazovala, že její jarní výsledky rozhodně nebyly náhodné. Přesto jsme ji dokázali zdolat,“ potěšilo trenéra Slovanu.

Až příliš jarních ztrát. Fotbalisté Vrchoviny (na snímku) se na jaře zatím nemohou potkat s jejich ideální formou. Naposledy podlehli Ždírci nad Doubravou.
Fotbalisté Vrchoviny se stále hledají. Příliš inkasujeme, ví asistent Follprecht

V tabulce si Havlíčkův Brod upevnil pátou příčku tabulky, když na čtvrtou Vrchovinu a třetí béčko Líšně ztrácí čtyři body. „Pokud se podaří potvrdit předchozí venkovní výhra také následně doma, je to v tabulce znát. Po odehrání šesti kol už si můžeme říci, že vstup do jarní části nám vyšel velice slušně,“ pochvaloval si dosavadní průběh jarní divizních odvet Martin Slavík.


Načítám tabulku ...