TASOVICE – ŽDÍREC N. D. 5:0

Ždírec odjel do Tasovic bez čtyř hráčů základní sestavy a na výsledku to bylo znát. Na straně domácích byla větší kvalita, hlavně zakončení. Tatran si nakonec odvezl bůra. V prvním poločase si Tasovice vytvořily dvoubrankový náskok, když po centru pod sebe, poslal balon po zemi do sítě Švejkar. Pak přišla kolmice na Blahoudka a ten si už poradil. Po změně stran nejprve rozhodčí neuznal hostům branku na 2:1. A pak už úřadovali jen domácí, kteří ještě přidali tři branky.

„Chtěli jsme vyhovět soupeři s přesunem zápasu a odjížděli jsme bez čtyř hráčů základní sestavy. Byl to zkrátka typický poslední zápas sezony. Přehráli nás svou kvalitou. My jsme měli jedinou šanci, ale gól nám nebyl uznaný,“ řekl ždírecký kouč Martin Slavík.

Góly: 26. Švejkar, 42. Blahoudek, 55. Kirschner, 59. Horáček (PK), 63. Mička. Rozhodčí: Mayer. ŽK: 3:5. Diváci: 185. Poločas: 2:0. Tasovice: Heneš – Garčic (67. Landšperský), Hrazdílek, Mička, Blahoudek – Rygl, P. Lapeš, Horáček, Švejkar (75. R. Lapeš) – Kirschner (61. Paul), Švarc. Ždírec n. D.: A. Bílek – Fikar, Jeníček, J. Novotný, Málek – Dočekal, P. Novotný, Klimeš (59. Najman), Slavík – Kolouch (67. M. Bílek), Pátek (81. Kysilko). Nejlepší hráči: P. Lapeš, Horáček – Dočekal.